В центрі уваги

У Підгайцівській громаді вчителі отримають доплати за престижність професії на рівні 20-30% посадового окладу

У Підгайцівській громаді вчителі отримають доплати за престижність професії на рівні 20-30% посадового окладу

Надбавку за престижність професії на рівні березня 2022 року відновлять педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти Підгайцівської громади навчального року.

Додаткову виплату педагоги отримуватимуть з 1 вересня і до кінця 2022 року. Про це інформує пресслужба Підгайцівської сільської ради.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько повідомив на сторінці у мережі Фейсбук , що доплату у розмірі 30% посадового окладу отримають усі, хто викладають у класах Нової Української Школи, це вчителі 1-4 класів, всі решта – 20%.

Таке клопотання до Виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради подав Відділ освіти, культури, молоді та спорту, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». Посадовець зауважив,  що доплати стали можливими  завдяки ефективному використанню коштів освітньої субвенції.

Згідно законодавства, надбавка за престижність педагогічної професії не може бути меншою за 5% і не може перевищувати 30% посадового окладу, незалежно від підпорядкування закладів освіти.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Підгайці, Волинь, гроші, вчителі
В тему