В центрі уваги

Володимир-Волинська птахофабрика назвала обшуки на підприємстві незаконними

Володимир-Волинська птахофабрика назвала обшуки на підприємстві незаконними

У понеділок, 20 вересня 2021 року діяльність Володимир-Волинської птахофабрики паралізували протиправні дії правоохоронних органів. Підставою для проведення слідчих дій стала Ухвала Подільського районного суду.

Про це інформує пресслужба Володимир-Волинської птахофабрики.

За версією правоохоронних органів, Володимир-Волинська птахофабрика начебто заволоділа бюджетними коштами під приводом дотації на розвиток тваринництва.

Володимир-Волинська птахофабрика заявляє, що всі дії правоохоронців є спробою тиску на бізнес та незаконним вилученням коштів із каси підприємства, з метою перешкоджанню господарській діяльності та позбавлення підприємства оборотних коштів.

Щодо розвитку тваринництва, то фабрика здійснює і буде продовжувати здійснювати інвестиційну діяльність стосовно будівництва нових потужностей із залученням новітніх технологій та впровадження інноваційних рішень у вирощуванні та виробництві.

У 2020 році в повній відповідності до чинного законодавства птахофабрика інвестувала понад 120 млн. гривень: збудувала нові виробничі потужності, здала їх в експлуатацію та отримала грошову компенсацію в розмірі 34 млн. грн, яку ж відразу реінвестувала у 2021 році в нове будівництво.

У 2021 році інвестиції в будівництво склали понад 150 млн. грн та були створені нові робочі місця, попри карантинні обмеження.

Підприємство є основним роботодавцем в місті, надає робочі місця для понад 1500 працівників та забезпечує соціальну стабільність у Волинській області.

Зазначаємо, що Володимир-Волинська птахофабрика є великим платником податків (з початку 2021 року, станом на 23 вересня, підприємством було сплачено понад 169,3 мільйона гривень податків до бюджетів різного рівня). Відповідно підприємство являється не лише одним з великих платників податків в державі, а й є основним платником податків для місцевих бюджетів на Волині, за рахунок яких функціонують ОТГ (лікарні, школи, садки та ін.).

Володимир-Волинська птахофабрика не залишить поза увагою незаконні дії правоохоронних органів та у встановленому законом порядку буде вимагати їх припинення.

Закликаємо не вплутувати підприємство в брудні політичні маніпуляції. Це недоречно, адже ми займаємося лише виробничою діяльністю, випускаємо курятину і забезпечуємо населення України якісним продуктом.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, володимир-волинський
В тему

Останні матеріали