В центрі уваги

У селі на Волині просять відновити будівництво школи

У селі на Волині просять відновити будівництво школи

Депутат Підгайцівської сільської ради Микола Господарик наполягає на відновленні будівництва школи у Гаразджі.

Про це він розповів голові Луцької районної ради Олександру Омельчуку, - йдеться на сайті райради.

Зі слів Миколи Господарика, у селі Гаразджа є школа на 115 учнів, але дітей шкільного віку у громаді значно більше, через що вони змушені навчатися у Луцьку та інших селах. Село розбудовується, з кожним роком дітей більшає.

«Зараз у Гаразджі є близько 200 дітей шкільного віку, але діюча школа не може вмістити їх усіх, навчання проводиться у дві зміни, а належних умов для проведення уроків фізкультури, музики, трудового навчання немає», - розповів депутат Підгайцівської сільради.

Поруч із діючою школою кілька років тому почали зведення нового навчального закладу: виділили земельну ділянку, розробили проектно-кошторисну документацію та залили фундамент. На цьому будівельні роботи зупинилися.

«Якщо збудувати нову школу, то старе приміщення можна використати під дитячий садочок, адже це ще одна проблема, з якою стикаються мешканці Гаразджі», - наголосив Микола Господарик.

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук зауважив, що розуміє потребу у новій школі та доручив відділу освіти Луцької райради звернутися до Волинської обласної ради, народного депутата Вячеслава Рубльова для сприяння у відновленні будівництва та виділенні коштів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: депутати, школа, освіта, Будівництво
В тему