В центрі уваги

Коли запустять дитсадок у Крупі

Коли запустять дитсадок у Крупі

Новозбудований дитсадок у селі Крупа Підгайцівської громади 21 вересня заживе новим життям.

Тут прийматимуть першу групу вихованців. Як тільки перші 20 малюків адаптуються до колективу, будуть долучатись нові дошкільнята, - інформує пресслужба Підгайцівської сільської ради.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько та начальниця Відділу освіти, науки, культури та спорту Жанна Скороход перевірили готовність колективу та закладу до запуску дитсадка.

За словами завідувачки ДНЗ Ірина Нестер, вони вже отримали ліцензію на ведення виховної роботи, працівники вакцинуються та готують кімнати до візиту перших вихованців закладу. Постачальники продуктів харчування вже отримали замовлення та звозять їх до ДНЗ.

«За кілька днів подвір’я Крупівського дитсадка наповниться дитячим сміхом, а стіни вперше почують їх дзвінкі голосочки. Сподіваємось дітям буде тут комфортно, а вихователі стануть для них другими мамами, які так само опікуватимуться та працюватимуть над їхнім всебічним розвитком», - резюмував Валентин Приходько.

Нагадаємо, будівництво ДНЗ відбувалось в рамках проекту Президента України «Велике будівництво» за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету Підгайцівської сільської ради.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, дитсадок
В тему

Останні матеріали