В центрі уваги

У луцькому Центрі реабілітації дітей з інвалідністю — нове покриття для підлоги

У луцькому Центрі реабілітації дітей з інвалідністю — нове покриття для підлоги

На прохання колективу луцького Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Пролісок” Будівельна компанія “Інвестор” придбала спеціальне покриття для підлоги.

Про це повідомили 16 лютого в пресслужбі компанії.

“У нас є діти з порушеннями опорно-рухового апарату і їм обов’язково потрібно час від часу змінювати позицію тіла. Тому під час занять вони не тільки сидять за столами, а й на підлозі. За вимогами Міністерства охорони здоров’я, ми не можемо стелити килими з ворсом, а таке покриття, як привіз “Інвестор” - дуже зручне. У нього гарна термоізоляція, воно не ковзає по підлозі і достатньо м’яке”, - розповіла керівниця закладу Людмила Казмірук.

Товщина матів - 2 см, завдяки спеціальним краям вони легко збираються у суцільний килим довільного розміру. Також важливо, що це покриття не вбирає вологу і пил, легко чиститься, а також його можна обробляти дезінфікуючими засобами.

У кількох кабінетах Центру уже є таке покриття, тепер заклад облаштує іще кілька куточків для занять на підлозі.

Довідково. Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Пролісок” працює у Луцьку із 2002 року. Тут надають реабілітаційні послуги дітям від народження до 18 років.

Наразі Центр обслуговує близько 100 вихованців щодня. На час карантину працюють в режимі амбулаторного перебування - до 2 годин на день. У стаціонарному режимі дітей обслуговували з проживанням, мали вихованців з різних областей України.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, луцьк, Фото
В тему