В центрі уваги

«Шахтар» розгромив «Львів» в матчі УПЛ

17 жовтня в рамках шостого туру УПЛ відбувся матч між донецьким «Шахтарем» і «Львовом».

Як повідомляє портал Metaratings, «Гірникам» з перших хвилин матчу вдалося заволодіти ініціативою, забивши швидкий гол.

Лік забитим м'ячам у цьому поєдинку на 4-й хвилині відкрив Віктор Коваленко. Далі «Шахтар» збільшував свою перевагу - на 9-й хвилині відзначився Маркос Антоніо, на 16-й хвилині Дентіньо, на 18-й хвилині дубль оформив Коваленко.

Однак гості в першому таймі один гол відіграли - на 25-й хвилині Рожеріо Алвеш дос Сантос (Шина) зміг забити м'яч у ворота «Шахтаря». У другому таймі вийшов на заміну Манор Соломон зробив рахунок розгромним, забивши на 50 хвилині. Матч завершився перемогою донецької команди з рахунком 5:1.

Нагадаємо, що 17 жовтня в раках шостого туру УПЛ «Маріуполь» зміг на останніх хвилинах вирвати перемогу у «Миная», вигравши з рахунком 1:0, а київське «Динамо» на виїзді обіграло львівський «Рух» з рахунком 2:0.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.