В центрі уваги

Луцька команда із футзалу «Любарт» почала новий сезон у Львові. ФОТО

Новий сезон змагань із футзалу команда “Любарт” почала із поєдинку в Кубку України проти львівської команди “Bastion”.

Виїзний матч відбувся 17 жовтня у Львові та завершився нічиєю з рахунком 2:2, - пише будівельна компанія "Інвестор".

Першими голом відзначились господарі поля. На 4 хвилині влучний удар львів’янина Віталія Багряка відкрив рахунок. Наприкінці першого тайму - іще один гол у ворота “Любарта” забив Володимир Гриник.

Після перерви луцькі гравці почали діяти гостріше. На перших хвилинах Владислав Сизик відкрив рахунок другого тайму, а згодом оформив дубль.

Матч-відповідь у рамках Кубку України відбудеться у Луцьку 7 листопада.

Тим часом ФК “Любарт” бере участь і в Чемпіонаті України. Цього сезону вони підвищили Лігу і гратимуть не в аматорській, а у Першій лізі.