В центрі уваги

Весняні акції в George`s Club для любителів гри у боулінг

Весняні акції в George`s Club для любителів гри у боулінг

Інтерес до спорту серйозно збільшується, як тільки пригріває сонечко. Та в George`s Club ним можна займатися щодня, незалежно від сезону та погоди за вікном. Адже тут комфортно, затишно і дуже вигідно.

СУПЕР ВІВТОРОК!

Найвигідніша ціна гри у клубі щовівторка - всього 100 грн. за годину*. Це дійсно шалений вівторок, який може стати для вас не просто буднім днем, а залишити яскраві емоції від гарно проведеного часу.

*Спеціальна пропозиція діє кожного вівторка, крім святкових та вихідних днів.

99 КЕГЕЛЬ

Тут відпочивають не тільки гучні компанії молодих людей. Боулінг - це прекрасний сімейний відпочинок. До того ж в George`s Club є все необхідне обладнання для безпечної гри малюків. А для азарту, кожен гравець до 14 років, який вибиває у грі 99 очок, отримує молочний коктейль в подарунок від закладу.

А ТВОЯ РУКА ЩАСЛИВА?

В будні, з понеділка та по четвер George`s Club пропонує усім гравцям випробувати свою удачу й витягти додатковий безкоштовний час гри*. Щоб взяти участь у такій лотереї достатньо замовити доріжку на одну годину, а витягти можна ще одну додаткову годину в подарунок.

*Акція діє з понеділка по четвер, з 10 до 18:00, крім вихідних та святкових днів.

ВИТЯГАЙ СВОЮ ЗНИЖКУ!

Запеклим гравцям, які замовляють доріжку на дві години та більше пропонуємо витягти свою знижку. Щасливчикам щастить й вони витягають 20%, 30% чи цілих 50%*. Після такого подарунка можна сміливо замовляти ще й продовжувати свій приємний відпочинок.

*Акція діє з понеділка по четвер, з 10 до 18:00, крім вихідних та святкових днів, за умови замовлення доріжки на 2 години і більше.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, розваги, Промінь
В тему

Останні матеріали