В центрі уваги

Волинська птахофабрика запустила школу «EpikurLifeSchool» (фото)

Волинська птахофабрика запустила школу «EpikurLifeSchool» (фото)

1 березня у Володимирі-Волинському відбулася презентація соціального проекту місцевої птахофабрики під назвою “EpikurLifeSchool”.

Він передбачає навчання дітей співробітників підприємства у вихідні дні. Про це повідомили на сторінці Epikur.Володимир-Волинський.

Мета двомісячного навчання – навчити дітей жити в сучасному світі: фінансова грамотність, лідерства, поводження у соціальних мережах, здоровий спосіб життя та навіть писати власні проекти.

Як розповіли самі організатори, планували зробити лише одну групу, але охочих було набагато більше, тому їх буде дві. А загалом у першій школі будуть навчатися 22 дитини віком від 10 до 13 років.

“У нас було перше святкове знайомство із нашими учнями, а вже з наступної неділі розпочинаємо серйозне навчання! Буде цікаво та дуже інформативно! #ЕнергіїВистачитьНаВсе”, – йдеться у повідомленні.

Також додають організатори, що відразу після презентації школи, отримали чималу кількість звернень від батьків міста, щоб їх дітей також включити в групи. Враховуючи таку кількість прохань, організатори розглядатимуть можливість долучення до навчань усіх охочих під час наборів на наступні курси.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, володимир-волинський
В тему