В центрі уваги

У луцькому «Промені» — акційні години на дитячі розваги

У луцькому «Промені» — акційні години на дитячі розваги

Дитячі ігрові зони розважального комплексу «Смугастий носоріг» обладнані сучасними батутними системами, гірками та сухими басейнами.  Відтепер усі тарифи ігрових зон (зони для крихіток та дворівневий лабіринт) доступні зі знижкою -50%. Ця пропозиція діє в будні дні до 14:00. 

Улюблена зона малюків від 0 до 6 років оснащена м'якими модулями та умовно поділена на зону ігрових тематичних будиночків та батутну зону з сухим басейном.  Усі будиночки наповнені різноманітними іграшками за тематикою та направлені на розвиток діток, повідомили в закладі.
Додатково в межах зони крихіток можна замовити послуги няні погодинно, яка певний період подбає за вашою дитиною в індивідуальному порядку. Для старших гостей віком від  5 років в комплексі працює дворівневий лабіринт, в межах якого є 2 батути, гірки в сухий басейн та смуга перешкод. Обидві зони щомісячно проходять техогляд та є безпечними для відвідування.

Окрім ігрових зон в комплексі працюють дитячі ігрові апарати та автомати-симулятори. Частина автоматів з виграшем спеціальних тікетів, які можна обмінювати на круті призи, або сертифікати на додаткові послуги.

Усі ігрові зони працюють в режимі роботи комплексу – щодня з 10:00 до 22:00 без перерви на обід. Умови перебування та тарифи можна дізнатись на сайті комплексу, або за телефоном: +380 (66) 755 07 57.

Адреса: 2-й поверх, РЦ «Промінь», просп. Президента Грушевського, 2.
Посилання у соціальних мережах: https://www.facebook.com/smugastiy.nosorig/

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, діти, Волинь, розваги
В тему