В центрі уваги

Кому та чому заважає бренд волинської курятини «Епікур»?

Кому та чому заважає бренд волинської курятини «Епікур»?

"Епікур" продовжує підкорювати ринок України та вже став улюбленим брендом для тисяч сімей. Беззаперечним аргументом на користь торгової марки є той факт, що це натуральне м'ясо, вирощене без антибіотиків. Однак успіхи компанії подобаються далеко не всім, і знаходяться ті, хто намагається дискредитувати його черговою порцією фейків в ЗМІ.

На цей раз, недруги бренду вирішили заявити, що Володимир-Волинська птахофабрика закуповує антибіотики, і нібито вони також використовуються для виробництва продукції Епікур. Тільки ось чорні піарники, які намагаються дискредитувати бренд, не врахували, що на потужностях Володимир-Волинської птахофабрики виробляють відразу продукцію декількох торгових марок. Та й на самому підприємстві ніколи не приховували, що для інших ТМ, які виробляються за стандартною технологією, антибіотики можуть застосовуватися виключно в лікувальних цілях. В той час, як у виробництві «Епікур» відсутні антибіотики на всіх етапах, від курчати до готової продукції. І навіть для лікування курки.

Для того щоб курчата Епікур не хворіли, їх годують натуральними кормами, розробленими за авторською рецептурою з вітамінами і пробіотиками. Якщо ж все-таки їх довелося лікувати антибіотиками, то таке м'ясо продають вже під іншими торговими марками.

Корми і курчат «Епікур» досліджують в державних сертифікованих лабораторіях на 10-й, 20-й, 30-й і 41-й день їх вирощування. Коштують ці аналізи порядку 130 тисяч гривень на місяць. Те, що куряче м'ясо Епікур вирощено без антибіотиків і інших шкідливих речовин, в компанії можуть підтвердити висновками лабораторій на кожну партію продукції.

Варто відзначити, що обсяг протимікробних препаратів, який купується Володимир-Волинською птахофабрикою для лікування птиці, яка вирощується за стандартною технологією мізерно малий у порівнянні з іншими виробниками, для яких прибуток поки залишається важливіше якості і здоров'я споживачів.

А дані про закупівлі антибіотиків по кожній птахофабриці можна знайти у відкритих джерелах.

Будьте уважні і критичні до інформації, яку бачите. Довіряйте тільки фактам і перевіреним джерелам.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, фейкові новини, володимир-волинський
В тему

Останні матеріали