Поради

Топ-5 лайфхаків по догляду за автомобілем взимку

Топ-5 лайфхаків по догляду за автомобілем взимку

У холодну пору року збільшується гальмівний шлях і росте ризик втрати керованості через проблеми зі зчепленням машини і дорожнього полотна.

Експерти склали топ-5 найбільш найбільш важливих порад для автомобілістів по догляду за машиною в зимовий період на основі проведеного опитування.

Як виявилося, перше, від чого потрібно відмовитися - від миття машини взимку, так як це знищує лакофарбове покриття транспортного засобу.

По-друге, варто відмовитися від занадто частого використання ручного гальма, так як взимку він може примерзнути.

На третьому місці - рекомендація брати в дорогу замість відомої в народі «незамерзайки» спирт, за допомогою якого можна також прибрати конденсат в бензобаку машини.

На четвертому місці порада брати з собою так звані "крокодили", а саме провід, за допомогою якого можна підзарядити акумулятор машини в разі, якщо він розрядиться. При його наявності водієві зможуть допомогти інші автомобілісти.

На п'ятій сходинці рейтингу, виявився порада, що стосується доливання бензину. За словами автолюбителів, в наповненому паливом баку набагато менше насиченого водою повітря, що нівелює шкоду, яку завдають силовій установці.

 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Авто
В тему