Поради

Перша машина. Що потрібно знати, купуючи першу машину?

Перша машина. Що потрібно знати, купуючи першу машину?

Чоловік на все життя запам’ятає якою була його перша… машина. Якщо ви ось-ось отримаєте титул власника залізного коня, вам слід знати помилки, яких припускаються новачки при виборі авто.

 

Людині, яка раніше не стикалася з такою серйозною справою, як купівля автомобіля, досить важко з першого разу зробити все правильно. Фахівці стверджують, що майбутні автомобілісти, зазвичай, допускають 7 помилок при виборі авто. Яких?

 

Вузькі плани

Завжди мріяли про машину, в якій ганятимете з друзями на дискотеки? Чи, може,  придивляєтесь двомісне авто з відкидним верхом, адже уявляли, як ви, тримаючи кохану за руку, летите трасою?

Перед вибором автомобіля розширте свої горизонти. Пам’ятайте, що життя вносить свої корективи. Друзів стане більше, кохана дівчина стане дружиною та зробить вас татком.

Відтак, перед тим, як купити перший автомобіль, задумайтесь, чи буде він комфортним для вас через п’ять чи десять років.

 

Ціна на обслуговування

Якщо у вас немає водійського досвіду, то ви навряд чи розумієте, скільки насправді потрібно витратити грошей, щоб заправити автомобіль. Немало коштує техогляд та ремонт. Яка ціна на запчастини? А є моделі, які взагалі не обслуговують на вітчизняних СТО.

Відтак, обираючи автомобіль, по максимуму дізнайтеся про те, скільки коштує його обслуговування та як часто виникають поломки.

 

Приховані проблеми

Придивляєтесь до вживаного автомобіля, адже він дешевший? Фахівці запевняють, що усіх «підводних каменів» б/у авто не побачить навіть досвідчений механік. Приховані поломки можуть обійтися дуже дорого. Що потрібно знати, купуючи першу машину? Як мінімум, познайомтеся з попереднім власником, аби переконатися, що він турбувався про стан свого авто.

 

Забудьте про розбите корито

«Дешеву машину не жаль розбити» – таку пораду дають чи не кожному новачку. Проте, задумайтесь: навіщо вам взагалі перша машина? Люди зважуються на покупку автомобіля тоді, коли вже мають певні навички. А беручи авто для того, щоб просто навчитися їздити, уявіть, який стиль водіння ви виробите. Дешеву машину розбити не жаль, а отже ви їздитимете необережно та неуважно.

Відтак, краще відразу купуйте нормальне авто. Ви не тільки будете цінувати його, бо воно дороге, а й впевненіше почуватиметеся за кермом.

 

Крутість чи комфорт?

Як купити перший автомобіль і не переплатити? Машина – не розкіш, а засіб пересування. Купуючи авто, згадайте цю фразу. Можливо, на класній машині добре їздити на дискотеку чи хвалитися перед дівчатами, проте тут ціною за крутість виступає комфорт. Ймовірно, проста машина не справить враження на оточення, однак зробить ваше життя комфортабельнішим.

Ставтесь до вибору машини, як до вибору інструменту. Не забувайте, що головне призначення залізного коня – без проблем довозити вас до місця призначення.

 

Машина, як інвестиція?

Не слід думати, що машина – це вдала інвестиція. Скільки б ви не користувалися авто та як би ретельно не доглядали за ним, його вартість падає з кожним наступним покупцем. Продати машину дорожче, ніж ви за неї віддали, вам точно не вдасться.

Головне, що потрібно знати, купуючи перше авто, так це те, що витрати повинні бути мінімальними, а безпека та надійність стояти на першому місці.

 

Вчіться торгуватися

Купити вживану машину досить легко. Та оглядаючи товар, слід пам’ятати, що продавець – не спеціаліст, а отже його ціна може не відповідати реальній вартості.

Відтак, перед тим, як купити машину, навчіться торгуватися. Так ви зекономите декілька тисяч гривень.

 

Від помилок відгородитися неможливо. Проте, щоб звести ризик до мінімуму, таку справу не варто провертати поспіхом.

Зданевич Іван

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Авто
В тему

Останні матеріали