Поради

Сниться крадіжка: що означає цей сон

Сниться крадіжка: що означає цей сон

Згідно із сонником Міллера, якщо вам сниться крадіжка або грабіжники, які вчиняють крадіжку, - це означає вашу безхарактерність і прийдешні невдачі.

Приснилася крадіжка

Сон, в якому вас звинувачують у скоєнні крадіжки, означає, що прикре непорозуміння перешкодить вам в якійсь справі і ви будете важко переживати через це, але в кінцевому рахунку несподівано опинитеся в плюсі.

Якщо в крадіжці звинуватять когось іншого - значить, в житті ви з необачною поспішністю засудите невинного.

Побачити уві сні крадіжку

(За сонником Лоффа)

Запитайте кого завгодно, хто коли-небудь був жертвою крадіжки, і вам безсумнівно розкажуть, як відчуває себе людина, яка пройшла через це: вона ображена, принижена. У ранньому дитинстві ми дізнаємося, що взяти іграшку в іншого - табу, більш того, якщо іграшку у нас забрали, це ображає наші почуття. Проте, підлість і акти крадіжки є широко поширеними образами снів.

Залежно від того, ви злодій чи жертва, існує кілька тлумачень.

  • Як злодій ви можете відчувати нестачу ресурсів або несправедливість у розподілі благ. Наприклад, якщо вам сниться, що ви крадете предмети першої необхідності - хліб, їжу, речі, необхідні, щоб вижити в обстановці, яка існує в сні, - то ви бачите себе в якості жебрака. У реальному житті це може проявлятися поведінкою, яка ізолює вас від інших або полишає у вас відчуття відсутності вибору.

Однак сон про крадіжку у людей, яких ви знаєте, може відображати ваше сприйняття того, що вони живуть краще за вас, хоча ви не вважаєте, що вони це заслужили.

  • Якщо ви виступаєте в ролі жертви, можливою темою є страх або втрата. Список підозрюваних допоможе в подальшому уточнити ситуацію. Якщо ви стали жертвою і вкрадені предмети мають основоположне значення, то матеріальна втрата формує занепокоєння. Однак якщо втрачені предмети мають другорядне значення і підозрюваний вам дорожчий, ніж ці предмети, то, можливо, ви відчуваєте, як хтось, кого ви знаєте, зневажає ваші права або обманює вас.

Разом з тим, важливо також взяти до уваги самі предмети і їх значимість для вас. Їх символіка може вказувати на область життя, в якій порушуються межі, що допоможе вам знайти рішення проблеми, пов'язаної з відновленням своїх позицій.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Сонник, крадіжка, прогноз астрологів, поради астролога, злочин
В тему