Поради

Які знаки Зодіаку найлегше стають жертвами шахраїв

Які знаки Зодіаку найлегше стають жертвами шахраїв

Кожен знак Зодіаку має свою ступінь довірливості і по-різному сприймає спроби їх обдурити. Деяких з них обожнюють шахраї за можливість легко заробити на чужій наївності.

Рак

Найчастіше жертвами шахраїв стають довірливі, ніжні і добрі Раки. Вони обов’язково розчуляться, почувши історію про бідну бабусю, якій потрібно допомогти, або про голодну собаку, що терміново потребує пачку корму. Уже на середині подібних оповідань вони почнуть відкривати свої гаманці і витягувати звідти купюри. Близьким Раків варто знати про таку їхню особливість і намагатися вберегти представників цього водного знаку від недоброзичливців.

Водолій

Довірливими можна назвати і Водоліїв. Особливо, коли справа стосується фінансів. Самі Водолії легко ставляться до грошей, тому впевнені, що і інші точно не стануть обманювати їх заради пари хрустких купюр. Такі уявлення про світ часто призводять представників цього знаку Зодіаку до чималих фінансових втрат.

Лев

Леви готові на багато що, щоб заробити велику суму грошей на свої «забаганки». Тому їх легко обдурити, пообіцявши нове джерело доходу. Вони з радістю вкладаються у всілякі фінансові піраміди і несуть гроші в банк, сподіваючись на величезні відсотки. До речі, невдачі в таких справах Левів нічому не вчать. Навіть після численних повторюваних фінансових махінацій з їхньою участю вони продовжують сподіватися на легкі гроші і вірити шахраям.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: поради астролога, психологія, прогноз астрологів, гроші
В тему