Поради

Три «не», які кожна жінка має озвучити чоловіку в ліжку

Три «не», які кожна жінка має озвучити чоловіку в ліжку

Звичайно, будь-який інтимний контакт повинен відбуватися за бажанням кожного учасника, але буває так, що вже під час самого процесу з'ясовуються неприємні моменти, які можуть не просто погасити бажання, але і заподіяти реальну шкоду одному з партнерів.

Найчастіше з негативним сексуальним досвідом стикаються жінки, так як навіть в непередбаченій ситуації їм буває непросто впоратися з чоловіком.

Так які ж прояви варто припиняти, як тільки ви починаєте відчувати себе некомфортно? Ми спробували розібратися.

Ти не король

Більшість чоловіків прагне до влади, причому не тільки в професійній сфері, але і в ліжку. В розумних межах хвилюватися нема про що, однак неконтрольоване бажання володіти і пригнічувати може вкрай негативно позначитися на фізичному і душевному комфорті жінки.

Як правило, розпізнати домінанта просто ще до того, як ви вирішите усамітнитися - цей чоловік завжди перший, він не терпить ніяких заперечень і вкрай бурхливо реагує на критику, нехай навіть і конструктивну. Як можна раніше дайте зрозуміти, що ви не зазнаєте ніякого примусу і тим більше насильства з його боку.

Ти не маєш права мене ображати

Всім відомий факт - ідеальних людей не існує, навіть серед знаменитостей. І все ж знаходяться чоловіки, які вважають себе просто неймовірними естетами і поціновувачами краси. Такий партнер не раз натякне на зайву вагу, якісь зовнішні дефекти і буде відкрито захоплюватися іншими жінками, ставлячи їх в приклад вам.

Думаєте, в ліжку щось зміниться? Та ніколи. З вашого боку необхідна чітка позиція - ви не будете терпіти коментарі з приводу своєї зовнішності або характеру, на крайній випадок, такий ідеальний чоловік може пошукати таку ж ідеальну жінку, навіщо вам втрачати з ним час.

Ми не будемо займатися незахищеним сексом

Ситуація, з якою стикалася, напевно, кожна друга жінка. Звичайно, будь-який чоловік буде проявляти більше інтересу до близькості «без перешкод», але в реальності все ж скористається засобом захисту, якщо йому важливо здоров'я як партнерки, так і своє.

Але іноді донести елементарні речі до партнера просто неможливо, і в цей момент ви не повинні проявити слабкість - крім вас ніхто не подбає про ваше здоров'я, тим більше якщо ви знайомі не так давно і це ваш перший контакт. Поставте жорстку умову, адекватний чоловік завжди зрозуміє і прийме вашу позицію.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: секс, стосунки, чоловіки, жінки
В тему