Поради

Вагітна? Тільки не це!

Вагітна? Тільки не це!

Тетяна була дівчиною, яка гралася чоловіками, розбивала їм серця, використовувала, а потім кидала їх. Таких ще називають стервом. Вона вміла звабити і розкрутити на гроші будь-якого чоловіка,  знала собі ціну і цінувала себе високо. Завжди була дуже обережною, уникаючи бодай найменшої можливості завагітніти. Яким же був її шок, коли, виявивши затримку, зробила тест і побачила… дві смужки!

Про Таню пліткували. Їй заздрили і ненавиділи. Такої красуні неможливо було не помітити. Близьких подруг у неї практично не було. Дівчата зазвичай біднувато виглядали на її фоні. Поява Тетяни в кафе, клубі чи ресторані приковувала до себе увагу всіх присутніх: і жінок, і чоловіків. Знаючи, що викликає справжній фурор, Тетяна вміло цим користувалася. Заводила стосунки, закохувала в себе чоловіків, які дарували їй подарунки, часто і дуже дорогі. У Тетяни було купа одягу, дорогий мобільник, найкраща косметика й парфуми. Тепер за ціль вона ставила завести такого коханця, який би подарував їй авто.

Якраз відповідна кандидатура не забарилася. Багатющий підприємець, 45-річний Георгій, побачивши Таню, відчув нестримне бажання завоювати її симпатію. А Тетяні тільки того і треба. «Дарма, що кохання немає, – думала дівчина. – Он скільки дуреп через почуття закоханості роблять дурниці, виходять заміж, потім тягнуть вбоге існування, економлячи на всьому. А мені красиво жити хочеться». Розмірковуючи так, Таня вибирала плаття на чергове побачення. Вибір був великий, але зупинилася на яскраво-червоному із ніжними блискітками. Сьогодні вона мала сяяти, адже передбачався незабутній вечір, який повинен був перерости в палку близькість. Єдине, що тривожило Тетяну, – лікар-гінеколог порекомендував зробити перерву в прийомі протизаплідних пігулок, щоб прослідкувати зміни в гормональному стані. Таня неохоче, але погодилася. До свого здоров’я вона ставилася дуже обачно.

Вечір був чудовим. Георгій запросив Таню до свого розкішного маєтку, де була накрита романтична вечеря на двох. На столі – різноманіття дорогих вишуканих страв, шампанське. Тетяна отримувала задоволення, спостерігаючи, як не терпиться її кавалеру перейти до головного. Він запросив її на танець. Таня відчувала, як тремтять від хвилювання його руки. Її завжди тішило те, якими безпомічними і беззахисними стають перед нею чоловіки. Ось і сьогодні вона отримувала насолоду, відтягуючи кульмінаційний момент. В якийсь момент Георгій таки наважився і поцілував її. Далі стримати його було вже неможливо. Таня ледь зловила момент, щоб попередити, що вона не захищена від вагітності, і попросила, щоб він був обережний.

Таня досягла свого – новеньке червоне авто, ще й пов’язане подарунковою стрічкою, стояло біля її будинку. Збулася її мрія! Таня вмостилася за кермом, душа її співала. Георгій виявився дуже щедрим. І байдуже, що майже вдвічі старший, та ще й одружений, зате дбає про неї, Таню, більше, ніж інші чоловіки про своїх жінок.

Тетяна тішилася новою іграшкою, постійно купувала нові речі, бо Георгій давав їй чималі суми грошей. Сміялася в душі із жінок, які з ранку до ночі знаходяться на роботі. Її маршрут зазвичай пролягав від салону краси і фітнес-залу до ресторану і нічного клубу. Але на одній із вечірок їй раптом стало зле. Таня через те дуже здивувалася, бо ж ніколи ніяких проблем зі здоров’ям не мала. Закрутилася голова, підкотила нудота. Дівчина подумала, що час повертатися додому, мабуть, перебрала трохи із шампанським.

Яким же було її здивування, коли і наступного дня дивний стан не покидав її. Раптом страшна здогадка промайнула в голові: а що, як це вагітність? «Та ні, не може бути, – подумала про себе. – Єдиний раз із Георгієм був незахищений статевий акт, та й то давно. Давно? Стоп, а коли ж у мене були критичні дні?» Але Таня навіть не могла згадати, коли вони були востаннє. Шокована своєю підозрою, дівчина кинулася в аптеку за тестом. Результат став для неї справжнім ударом – на тесті чітко проступили дві смужки.

Першим бажанням Тані було негайно бігти до гінеколога і позбавитися дитини. Але раптом згадала про подругу, яка після аборту так і не змогла більше завагітніти, при цьому ще й отримала купу жіночих проблем. Вирішила насамперед поговорити із коханцем.

Георгій, почувши цю несподівану звістку, повів себе зовсім не по чоловічому. Злякався, ледь не затремтів. Заявив, що йому це не потрібно, адже має дітей і не збирається руйнувати свою сім’ю. Запропонував Тані грошей і категорично заявив: потрібно робити аборт.

Таня, розчавлена морально, відправилася у жіночу консультацію. Лікар із радісною посмішкою підтвердила її вагітність. А коли почула, що Таня хоче робити аборт, спохмурніла, почала відмовляти. Жінка була категорична у своєму рішенні. Тоді лікар направила її на УЗД, щоб встановити термін вагітності і вирішити, яким методом позбавити життя ненароджене дитя.

Виявилося, що Таня перебувала уже… на третьому місяці вагітності. Лікар, який робив УЗД, і гадки не мав, що його пацієнтка не бажає народжувати. Він захоплено розповідав, що на третьому місяці внутрішньоутробного життя дитина уже рухає ручками та ніжками, стискає кулачки, повертає голівку, відкриває ротик, ковтає, навіть намагається смоктати свій пальчик. Потім сказав, що в крихітки чудово прослуховується серцебиття. Приголомшена такою інформацією, Тетяна вперше задумалася про те, що в її тілі зародилося і росте нове життя, нова маленька людина.

Результат УЗД підтверджував, що плід розвивається чудово, без будь-яких ускладнень чи відхилень.

Узявши довідку, дівчина знову попрямувала до гінеколога. Стан внутрішнього пригнічення чомусь не полишав її. Вона знову і знову переконувала себе, що змушена піти на такий крок, що іншого виходу у неї немає, що бути мамою-одиначкою вона не бажає. Але якийсь внутрішній супротив заважав їй змиритися із таким рішенням. Не розуміючи сама свого вчинку, Таня вирішила відкласти похід до гінеколога на наступний день.

Безсонна ніч і тисячі сумнівів терзали її душу. У сумочці лежала величезна сума грошей – подачка від коханця на аборт і, так би мовити, реабілітацію. Георгій навіть запропонував їй поїхати на відпочинок у Туреччину, але і ця можливість не тішила її.

Зранку Тетяна таки змусила себе зібратися і попрямувала до жіночої консультації. Йшла повільно. Не думала вона, що зважитися на такий крок буде настільки важко. Зникли уся її рішучість і самовпевненість. Відчуття провини тиснуло на неї все сильніше. Раптом назустріч їй вибігла маленька кучерява світловолоса дівчинка. Вона бігла в її напрямку, розкривши долоньки і дзвінко вигукуючи: «Мамо! Матусю!». Тетяна завмерла, уся зблідла, не розуміючи, що відбувається. Виявилося, дитя бігло до своєї матусі, яка йшла неподалік від Тані. Дівчинка кинулась в обійми до своєї мами. Жінка підхопила донечку, обійняла, обидві засміялися. Від побаченого у Тані клубок підкотився до горла. Відчуваючи слабість у ногах, вона опустилася на найближчу лавку, і сльози полилися із її очей. Образ маленької кучерявої дівчинки, яка кличе матусю, не виходив із голови.

«Ні, я не зроблю цього. Не можу я вбити цю дитину», – зізналася Таня сама собі і відчула, як від цього рішення її наповнює внутрішній спокій. Вона рішуче підвелася і попрямувала додому. Георгій, дізнавшись про вибір Тані, розлютився. Наговоривши купу образливих речей, сказав їй, що сумнівається у тому, що є батьком цієї дитини. Попередив, що покине її і ні в чому не допомагатиме. Але Таня, прийнявши рішення, вирішила ні за що не відступати. Дивне відчуття прокинулося в її душі. Буквально за кілька днів її життєві цінності перевернулися. Маленьке життя, зароджене в її утробі, раптом стало для неї дорожчим за усі матеріальні цінності. У якийсь момент засумнівалася, на що житиме із дитям. Але потім відкинула сумніви – якось прорветься.

Минуло чотири роки. Ясним осіннім днем Таня гуляла вулицею зі своєю маленькою донечкою Софійкою. Важко було жінці самій ростити дитя. Коханець таки покинув її, зникли усі залицяльники, лишили і так звані подруги, із якими колись тусувалися по клубах. Але всі ці труднощі не зламали Тетяну. Щораз дивлячись на донечку, душа її раділа. А особливо, коли та, світловолоса і кучерява, наче сонечко, бігла до неї, широко розкривши долоньки і вигукуючи на всю вулицю: «Матусю, я так тебе люблю!»

Ольга Бойчук

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему