Поради

Кохання з колишнього життя

Кохання з колишнього життя

Цю історію Оксана почула від гарної маминої подруги. Анастасія Олександрівна – дуже приємна жінка, яка частенько розповідала що-небудь захоплююче. Оксана знала, що в неї загинув коханий чоловік, який був надзвичайно розумним і веселим. І він був старший за дружину майже на 17 років. Якось Анастасія Олександрівна розповіла Оксані те, що сталося з нею багато років тому…

– Ти, напевно, чула про реінкарнацію? – почала розповідь  Анастасія Олександрівна. – Ось у наш час не тільки такого слова не було, а навіть самого поняття «переселення душі». Те, що відбувалося зі мною, здавалося оточуючим легким зрушенням у моїй психіці. Батьки-медики  мріяли, аби я також стала лікарем. А мене тягнуло в музику. У музичну школу бігла, як в рідний дім. Мені було дванадцять, коли восени, повертаючись ввечері зі школи, раптово стало погано. Було дуже темно, падав мокрий сніг. Я йшла по вулиці, і раптом наче щось вистрілило в моїй свідомості – я опинилася зовсім на іншій вулиці, якійсь вузенькій і брудній. Це була я і не я. Так складно пояснити цей стан. «Там» мені було близько чотирнадцяти років. Біляве волосся, картата вовняна спідниця, грубі важкі черевики – ось що я чітко пам'ятаю. Я йшла до дуже важливої людини, від якого залежала моя доля. Потім знову різкий поштовх – і я побачила себе знов справжню, на лавці, поруч – дві жінки і чоловік, які про щось мене запитували, витирали хустинкою обличчя. Ослаблу і розгублену, мене привезли додому і віддали на руки батькам, які страшенно перелякалися, адже я ніколи не була слабкою дитиною в плані здоров'я. Я розповіла мамі про побачене, і вона перелякалася ще більше. Пам'ятаю, тоді вона мені навіть уколи робила.

 Потім все повторилося приблизно через півроку. Я сиділа на уроці біології, коли раптом все «попливло» – і я тепер стояла в довгій рожевій сукні у великій світлій кімнаті. Дуже добре закарбувалося в пам’яті оздоблення кімнати і клавесин, за яким сидів вродливий чоловік із сивим волоссям і грав вальс. Я з обожнюванням дивилася на нього. Абсолютно чітко пам'ятаю, що він був моїм опікуном. Мій далекий бездітний родич, багатий і знатний, взяв мене на виховання, щоб видати вдало заміж і мати спадкоємців. Потім чоловік встав, і ми на «раз», «два», «три» почали танцювати. Він м'яко вказував на мої помилки, показуючи, як потрібно робити поворот голови. Потім я знову повернулася в моє справжнє. Було відчуття, що все тривало кілька хвилин. Довгий час нічого подібного не повторювалося, і я вже думала, що це дійсно були вікові психічні відхилення.

Закінчивши вісім класів, засмутивши батьків, я вступила в музичне училище. Вчилася прекрасно, зустрічалася з молодими людьми, мріяла про кар'єру великого музиканта, загалом жила, як багато моїх подруг. І ось знову «включення». У той момент я займалася в аудиторії, грала Баха. Я побачила себе в чудовому осінньому саду. Було досить холодно, але ще світили промені сонця. Вдалині виднівся величезний кам'яний будинок, акуратні доріжки навколо газонів. Я, вдягнена в тепле пальто з хутряною накидкою, йшла, спираючись на руку того ж чоловіка. Я чекала дитину. Напевно, це були останні місяці вагітності. Мій опікун щось говорив, але я не слухала. Моє серце розривалося від болю. Я любила цю людину. А він видав мене заміж за гарного юнака і з захватом чекав появи нашого первістка. Я йшла і думала про те, що, напевно, ніколи не наважуся зізнатися в своїх почуттях. У певний момент мій названий батько, вивільнивши руку, швидко підійшов до невеликого рожевого куща і зірвав самотню троянду. Потім підійшов до мене, став на коліно і простягнув її. І було в його погляді щось таке... Я прийшла в себе, сидячи за фортепіано, руки лежали на колінах, а в грудях щось рвалося. Більше ніяких включень з того життя не мала. Потім я часто замислювалася про те, якою мовою ми розмовляли, і все здавалося, що англійською. До речі, в нинішньому житті ця мова легко мені давалася.

А далі події відбувалися так: на випускний іспит очікувався приїзд кількох членів комісії, і, звичайно, ми всі страшенно хвилювалися, адже тільки деяких щасливчиків очікував плавний перехід в консерваторію. Я виходжу на сцену, сідаю за рояль. Але, перш ніж грати, дивлюся на екзаменаторів. І в прямому сенсі ціпенію: в одному з крісел сидить Він, опікун з того життя, тільки трохи молодший! Я не змогла грати. Мені стало так погано, що і передати неможливо. У коридорчику однокурсники дружно відпоювали мене водою. На плече м'яко лягла рука: «Не переживайте, пізніше все здасте. Нікуди не йдіть, я відвезу вас додому». Так я познайомилася з моїм майбутнім чоловіком. Юрій відвіз мене в столицю, де ми одружилися. Я шалено любила цього чоловіка, але все ж не знаходила в собі сили, щоб розповісти йому про те, що коїлося зі мною ці роки.

Я була на останніх термінах вагітності, коли чоловік приїхав відвідати мене в пологовий будинок. Ми гуляли по лікарняному саду, це був кінець вересня. Дерева вже всі пожовкли, сад був порожній. Але в одному з куточків ми побачили кущ троянд з однією, останньою квіткою. Я мимоволі зупинилася, а Юра, як хлопчик, перестрибнувши через огорожу, зірвав цю троянду і підніс її мені, ставши на одне коліно, як «там».

Уявляєш, що зі мною було? У мене почалися перейми! Народила я двійню, сина і дочку. А через шість років втратила чоловіка. Мене викликали зі школи, де я викладала, прямо в лікарню: Юра потрапив під машину. Безглуздо і випадково. Лікарі нічого не приховували і сказали прямо, що йому залишилося кілька годин. Ці дві години я не забуду ніколи... Юра був без пам'яті, і я боялася, що він так і помре, не попрощавшись зі мною. Але в якийсь момент він розплющив очі і пильно подивився на мене. Очі сльозилися. Я схилилась, намагаючись розібрати, що він шепоче. Спочатку нічого неможливо було розібрати, потім він раптом увесь напружився і зовсім виразно промовив власне англійською мовою: «А пам'ятаєш, як я вчив тебе танцювати вальс?» І одразу ж його рот перекосила судома. Через кілька хвилин його не стало...

 Ось минуло стільки років, а я все ставлю собі запитання: що це було, чому? Коли стали друкувати різні статті та дослідження про різні незвичайні явища в нашому житті, я жадібно читала все, що стосувалося реінкарнацій, але нічого вартого уваги так і не знайшла. Але одного разу, розповівши цю історію одній ворожці, я почула такі слова: «Ви в минулому житті згрішили, дали справжній любові пройти повз вас і залишилися нарізно, не відпрацювавши свою життєву задачу. Життя знову дало вам шанс. Але за все треба платити, і рахунок оплатив ваш Юра».

Ірина Белоцька

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему