Поради

Як позбутися цвілі

Як позбутися цвілі

Боротьба зі цвіллю — завдання непросте. Повністю нейтралізувати цвілеві гриби неможливо, тому що їхні спори, у великій або малій кількості, постійно знаходяться навколо нас. Однак у наших силах стримувати ріст і розвиток цвілі, убезпечивши себе від шкоди, котру вона може нанести нашому здоров'ю.

Насамперед необхідним є дотримання «сухого режиму». Намагайтеся підтримувати всі кімнати, а особливо кухню й ванну кімнату, у сухості, не допускаючи збільшення рівня вологості. Гарний спосіб — розставити по кутах кімнати сухе вапно у відкритих ємкостях, воно прекрасно поглинає зайву вологу, що міститься в повітрі.

Використовуйте антисептики. Протирайте уражені ділянки розчином хлорного вапна або засобами на основі спирту, які не знебарвлюють матеріали.

Боріться з пилом. Робіть вологе прибирання не рідше одного разу на тиждень, закінчувати яке завжди необхідно сухим протиранням.

Не заливайте кімнатні квіти. Цвіль може утворитися й у горщику з домашньою рослиною, якщо вологість там завжди надлишкова, а температура комфортна.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему