Поради

Вибираємо авто на весілля

Вибираємо авто на весілля

Для того, щоб грамотно організувати весілля, необхідно продумати чимало нюансів. Це вбрання для нареченого і нареченої, ресторан, обручки та багато іншого. Стільки справ потрібно вирішити, але не варто забувати й про те, що треба замовити мікроавтобус на весілля. Він може стати в нагоді для транспортування гостей в рацс і ресторан.

 

Чим більше гостей було запрошено, тим складніше вибрати оптимальне рішення. Один з рятівних варіантів – власні автомобілі гостей. Вони можуть стати в нагоді для перевезення інших запрошених. Правда, далеко не кожен захоче в такий день їздити за кермом, коли решта гостей веселяться в своє задоволення і вживають алкоголь. І розраховувати доводиться передусім на свої сили.

Тому на етапі планування потрібно зателефонувати в транспортні компанії і дізнатися вартість послуги. При цьому оренда мікроавтобуса – дуже розумне рішення. Це набагато дешевше, ніж замовляти легкові машини. Як правило, в компаній погодинна оплата, що дозволяє орендувати автомобіль або автобус на певну кількість часу з урахуванням кількості гостей.

Не забуваємо і про молодят, для яких необхідно підібрати машину: вона може бути презентабельною, досить дорогою і комфортною. Наречена в своєму пишному вбранні повинна відчувати себе затишно. Професіоналізм водія позбавить від переживань, а тому краще довіряти компаніям, які працюють досить давно на ринку весільних послуг.

Класичний варіант – оренда автомобіля престижної марки, наприклад, Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volkswagen. Деякі агентства пропонують прикраси для транспорту, які не треба купувати, – це питання можна викреслити зі списку. Якщо бюджет дозволить, то замовлення автобуса можна здійснити заздалегідь, при цьому вибравши комфортабельний транспорт іноземного виробництва. Він довезе гостей до місця церемонії, а згодом і до місця святкування весілля. Робимо підрахунок кількості запрошених людей, а потім вибираємо автобус. Не варто забувати про тамаду, музикантів і відеооператорів.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: транспорт
В тему