Поради

Прикрасимо весільну машину своїми руками

Прикрасимо весільну машину своїми руками

У день весілля можна дозволити собі все. І навіть розкішний лімузин, прикрашений на свій смак. У такому випадку підготовка до власного весілля може стати цікавим проведенням часу.

 

Перше, що потрібно врахувати при оформленні весільної машини, – це колірну гаму. І самої машини, і одягу нареченого та нареченої. Квіткові прикраси на машині будуть добре виглядати, якщо за кольором вони будуть гармоніювати або контрастувати.

Білі композиції та бутоньєрки на ручках машини будуть ефектніше виглядати на чорній машині, а рожеві – на білій. У кожному разі контрасту можна досягти, використовуючи бутоньєрку, стрічки та інші матеріали відповідного кольору.

Якщо вбрання у нареченого та нареченої будуть далекі від класики, то з оздобленням машини теж можна поекспериментувати. Так, замість звичайної красивої квіткової композиції можна всіяти всю машину штучними ромашками без стебел. Для цього їх кріплять або на скотч, або до тонких стрічок, а стрічки вже фіксують на капоті. Якщо перед самим весіллям хтось із гостей зможе це зробити із живих ромашок, то вийде щось неймовірне! Можна поекспериментувати і з штучними метеликами, засіявши ними капот машини. І святково, і весело, і незвично!

Вишуканий стиль в оздобленні машини – це використання помірної кількості аксесуарів. Це можуть бути кілька стрічок або шлейф з фатину, квіткова композиція на капоті або на даху навколо кілець, невеликі бутоньєрки на ручках дверей, які за тоном і стилем підходять до букета нареченої та основної композиції.

Для основної композиції потрібно змайструвати каркас. Це може бути коло із щільного картону або пластмасове кільце. На них і будемо закріплювати зібрані воєдино квіти. Композиція може бути як круглою, так і лінійною, складати її можна з квітів різної або однакової довжини.

Для того, щоб вона виглядала пишніше, між стеблами вставляють скручені з квіткової плівки конвертики, декоративну зелень, і все щільно фіксують скотчем. Коли складена за вашим смаком композиція буде готова, кінці стебел старанно загортають скотчем, щоб не завдати шкоди капоту машини. Далі квіти закріплюють на основі з картону або пластмасового кільця. Отриману таким чином прикрасу прикріплюють на капот за допомогою скотча або до стрічки, щільно натягнутої навколо капота і зафіксованої із зворотного боку гумкою.

Ручки на дверцятах весільної машини зазвичай прикрашають стрічками або невеликими букетиками квітів. Зробити їх можна на основі з фатину, сітки для квітів або атласних стрічок. Для цього вирізають довгий прямокутник, по краю проходять ниткою і збирають його в маленьку бутоньєрку. У центрі прикріплюють квітку зі стрічками. За допомогою стрічок така міні-композиція прикріплюється на ручки весільної машини. Також на весільному авто буде доречним розмістити пару невеликих лебедів, які символізують любов і вірність. Можна виготовити своїми руками циліндр, обтягнути його тканиною під колір костюма нареченого, а з фатину – зробити імітацію фати нареченої. Ідей для прикраси весільної машини багато. Головне, не перестаратися, і все робити в міру. Тоді ваше весільне авто стане найкрасивішим і здивує все оточення.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: транспорт
В тему