Поради

Стрибок з парашутом – як зважитись

Стрибок з парашутом – як зважитись

 

Кажуть, це доступно кожному, але не кожен на це здатний. Одні кажуть, що це справжній екстрим, перевірка волі, інші – що це божевілля. Це – стрибок з парашутом.

 

Стрибнути і полетіти

Стрибаєш у безодню... Тебе підхоплюють потоки повітря, і ти летиш... Розкинувши руки, дивишся вниз на крихітні будинки і квадрати полів внизу, у вухах гуде вітер. Хвиля адреналіну викидається в кров. Ці кілька секунд, поки ти вільно летиш і ще не смикнув кільце парашута, залишають таке відчуття, що ходиш по лезу ножа – а раптом не розкриється!

Але купол розкривається, і тебе різко підкидає вгору, а після повільно опускає на землю. Опустившись, ти не можеш вимовити ні слова, одне велике божевільне щастя поглинає тебе: «Я це зробив!»

Звичайно, ці слова показують всю красу стрибка з парашутом, але багатьох охочих стрибнути зупиняє одне слово – страшно. «Наскільки це небезпечно?», «А раптом парашут не розкриється?». Якщо чесно, то стрибати з парашутом настільки ж небезпечно, наскільки ходити кожен день на вулиці і переходити проїзну частину (головне – робити все за правилами). Щодо парашута, всім відомо, що парашутів два: основний і запасний, а таких випадків, щоб обидва не розкрилися, буває вкрай мало. Не сперечаюся, щоб зважитися на стрибок, потрібно підготувати себе, і тільки потім робити наступний крок.

Головне – робити все правильно». Парашутів багато, і більшість складається із запасного та основного. І не відкривається рідко – основний, а запаска відкривається завжди, головне – не панікувати, а просто відкрити її.

Тренування

Якщо ти зважився стрибати, звертайся до професіоналів. Перше, що від тебе буде потрібно, – це довідка про стан здоров'я від терапевта. Друге – ти повинен пройти навчання, де тобі покажуть, як правильно групуватися під час «вільного польоту», як правильно приземлитися – усе, що потрібно, аби стрибок був вдалим.

Трохи теорії

Парашут – це купол, стропи і спеціальний контейнер, в якому міститься купол. На перших етапах парашут використовувався виключно у військових цілях, але вже в кінці 80-х стрибок з парашутом став доступний кожному. Кінець XX століття був ознаменований авангардним спортом скай-серфінгом – для справжніх екстремалів.

Традиційний спорт із парашутом полягає у стрибках із максимальною точністю приземлення. Для довідки: точність приземлення та одиночна акробатика – класичний парашутизм.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Дозвілля, спорт
В тему