Поради

Міняємо повітряний фільтр в автомобілі

Міняємо повітряний фільтр в автомобілі

Одним з найважливіших елементів правильної роботи двигуна є повітряний фільтр, навіть незважаючи на його просте встановлення і малі розміри. Тому, щоб ваш транспортний засіб завжди працював справно, потрібно знати, як з ним обходитися.

 

Чистий фільтр рівномірно пропускає через себе повітря, щоб потім подати його в двигун. Завдяки цьому зменшується розхід палива і підтримується потрібна потужність, що була закладена заводом-виробником. Процедура заміни повітряного фільтра не складна, проте для її проведення необхідно дотримуватися певної послідовності в діях.

1. Слід підняти кришку капота, після цього найти корпус повітряного фільтра. Практично у всіх автомобілях, які були випущені протягом останніх 20 років, зазвичай він розміщений у чорному пластиковому або залізному корпусі. Окрім цього, ви помітите трубку чорного кольору, направлену у корпус. Щоб дістати фільтр, необхідно пересунути защіпки на скобах вниз. Якщо вони виявляться занадто тугими, тоді вам потрібно буде відкинути корпус фільтра з верхньої частини, попередньо просунувши викрутку між ним і скобою. Іноді деякі моделі корпусу додатково кріпляться гайкою зверху, тому її потрібно відкрутити.        

2. Коли зняли корпус – прибираємо старий фільтр. Ваш повітряний фільтр, чи він циліндричної, чи прямокутної форми, представляє собою велику кількість шарів складеного паперу, обтягнутого гумою. Перед тим, як встановлювати новий фільтр, обов’язково зверніть увагу на те, як він сидить в корпусі. 

Тепер найважливіше. Потрібно максимально акуратно вийняти старий фільтр, щоб бруд, пил і різні дрібні частинки не потрапили у дросельну заслінку. Рекомендується прочистити те місце, де стояв фільтр. Якщо пилососа під рукою немає, то тоді протріть його вологою ганчіркою.  

3. Встановлюємо новий фільтр на місце. Перевіряємо, чи він розміщений так само, як старий. Потім вдавлюємо всі манжети на фільтрі у відповідні канавки в корпусі, фіксуємо кліпси і прикручуємо кожух. Автомобіль готовий до їзди.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Авто
В тему