Поради

Як поводити себе у корку?

Як поводити себе у корку?

Кажуть, корок – це друга проблема для водіїв, перша – погані дороги. Як варто поводити себе та як правильно розпоряджатися своїм часом, щоб даремно не стояти в корку?

 

З кожним роком кількість машин на дорогах невпинно росте, тому корки усе більш неминучі. Простоюючи годинами в заторах, водії не лише витрачають свій час, але й постійно піддаються стресам.

Як кажуть психологи: «Стрес, який виникає у людини під час корку, – один із найстрашніших».

 

Завжди виїжджаючи кудись, будьте готові опинитися у корку. І щоб дарма не втрачати час, стоячи в ньому, знайдіть для себе заняття: почитайте цікаву книгу, вишивайте. Якщо є можливість, то займіться робочими питаннями: перечитайте договір тощо.

 

Якщо корок обіцяє бути довгим – релаксуйте. Коли ще випаде нагода спокійно посидіти й відпочити? Психологи радять думати про щось хороше, це допоможе заспокоїтися та розслабитися. В іншому випадку завжди можна послухати улюблену музику. А якщо є ґаджет, можна навіть подивитись цікавий фільм тощо. Не вдається релаксувати? Є ще один спосіб вдало витратити свій час. Наведіть порядок у салоні: почистіть салон авто, зокрема бардачок... І навіть, якщо у вас під рукою немає нічого, чим можна себе зайняти, складіть список, щоб наступного разу ви були у «бойовій готовності».

 

Звичайно, не потрібно забувати й про звичайні правила поведінки – закони водійської етики. Навіть на дорозі є хороше правило: «поводьтесь з іншими водіями так, як хочете, щоб вони поводились з вами». Якщо є можливість, пропустіть вантажівки чи тролейбуси. Ні в якому разі не виїжджайте на тротуар.

 

Якщо ваші плани невідкладні, вам краще припаркувати своє авто на узбіччі та добиратися до місця призначення пішки або громадським транспортом.

Все про: Авто, Корисне
В тему