Поради

Якомога більше тостів: хороших і різних!

Якомога більше тостів: хороших і різних!

Багатьом здається, що проголошення тосту – абсолютно нескладна справа. Дійсно достатньо лише дочекатися своєї черги, піднятися з-за столу з наповненим келихом або чаркою в руках і сказати що-небудь веселе і влучне. Однак не все так просто. Адже в справі проголошення тостів існують свої правила, дотримання яких дозволить вам прикрасити своїм побажанням будь-яке святкування.

 

Між стислістю і східним красномовством: шукаємо «золоту середину»

Напевно, не раз вам доводилося спостерігати досить гнітючу картину, коли посеред галасливого весілля піднімається гість, який уже досягнув певної кондиції, із черговим тостом. При цьому виникає сумна і одночасно комічна ситуація. Хтось із гостей тихо тужить з чаркою в руці, яку вже починає зводити судомою, а дехто, заколисаний нескінченною промовою, майже спить, схилившись до тарілки. Тому будьте позитивними і короткими.

 

Слово – це сила, якщо сказано красиво

Часто запрошені вважають, що веселі тости на весіллі якнайкраще підійдуть для такого заходу. Слід тільки врахувати, що до подібної категорії важко віднести досить поширені шедеври словесності типу «поїхали», «здригнулися», «понеслася».

 

Знайдіть слова в своєму серці

Коли збираєтеся виголосити тост, подумайте про те, що б ви хотіли сказати. Постарайтеся в своєму привітанні уникнути банальності. Слідкуйте за промовою, адже тост, виголошений правильною і красивою мовою, слухати набагато приємніше, ніж безглуздий набір фраз, побудованих з порушенням його норм (як приклад, можна згадати досить поширене «я хочу підняти цей тост», хоча слід піднімати келих). Ваші слова повинні йти від самого серця, а побажання потрібно говорити щиро. І тоді, повірте, ви своїм тостом вразите не лише молодят, а й усіх слухачів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему