Поради

Ідеї для весільного фото: поради фотографу

Ідеї для весільного фото: поради фотографу

Класика сучасної весільної фотографії – це не тільки фотографії наречених та їх гостей, а й фотозйомка усіх важливих деталей весілля, що створюють настрій, – обручки, сукня, туфлі, парфуми та прикраси нареченої, годинник нареченого, елементи декору, живі квіти і букети, запрошення, столи, частування та багато іншого.

Безумовно, чим більше продуманий стиль весілля, тим простіше фотографу. Але в будь-якому випадку, постарайтеся витягнути максимум з того, що є.

Отже, спочатку варто сфотографувати обручки. При бажанні можна додати каблучку, яку наречений подарував коханій, коли освідчувався.   

Потім – весільну сукню і туфлі. Можливі комбінації з букетом. У такому випадку, природно фотограф починає свою роботу до того, як наречена почне одягатися.

Обов'язково варто сфотографувати предмети, що підкреслюють характер нареченої і створюють настрій, – парфуми, прикраси.

Ключова фігура на весіллі – наречена. Не шкодуйте зусиль, щоб отримати найкращі кадри з нею.

Не менш важливими є і спільні фотографії нареченого і нареченої. Тут вся складність у тому, щоб уникнути неприродних поз, жестів, поглядів. Найкращі знімки ті, де емоції не награні.

Дуже вдало виглядатимуть фотографії, якщо друзі нареченого будуть в костюмах одного кольору.

Найважчими можуть стати спільні фотографії. По-перше, використовуйте відповідний ширококутний об'єктив. По-друге, не бійтеся експериментувати.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему