Поради

Мурахи на городі: як позбутися

Мурахи на городі: як позбутися

Найголовніше – боротьба з мурашками повинна бути комплексною!

Запам’ятайте, що ці комахи люблять спокій: вони селяться там, де ґрунт обробляють найрідше. Саме тому перше правило боротьби з мурахами – якомога частіше перекопувати землю. У такому разі в мурашок буде менше шансів побудувати і зміцнити своє гніздо.

А щоб позбутися їх назавжди, необхідно, щоб не стало попелиці і матки – так званої «цариці» мурах. Сьогодні існує велика кількість речовин, створених спеціально для боротьби з цими шкідниками, а ми пропонуємо народні методи.

Мурашині гірки потрібно посипати зверху содою.

Мурахи терпіти не можуть запаху таких рослин, як петрушка, пижмо, лавр, аніс, гірчиця, помідори. Якщо розкласти їхні стебла або листя поблизу мурашиних ходів, біля дерев та уздовж паркану, то цим можна відігнати комах.

Мурахи не переносять запаху м’яти і валеріани – посадіть ці рослини уздовж грядок і по межі свого плану. Вважається, що мурахи підуть із місця, де витають такі аромати.

Біля гнізд мурашок розкласти золу і вапно, можна взагалі засипати ними мурашники.

Залити місця проживання мурах розчином борної кислоти і цукру (взяти у пропорції 1 склянка борної кислоти на 4 ст. л. цукру).

Місця проживання мурах засипати травою материнки і сіркою (у пропорції 1:2). Із цією сумішшю можна навіть перекопати город – ніякої шкоди не буде.

Увечері розкопати гніздо і залити його окропом – за допомогою цього способу можна абсолютно позбутися мурашок, якщо вийде знищити «царицю» і нові личинки.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему