Поради

Якого кольору вибрати авто?

Якого кольору вибрати авто?

Найчастіше вирішальну роль у виборі транспортного засобу відіграють технічні характеристики, однак не так рідко покупці звертають увагу і на колір авто.

Так, у 60–70-х роках віддавали перевагу епатажним жовтим, зеленим, оранжевим машинам. Сьогодні ж переважають монотонні відтінки: чорний, білий, сірий.

Вважається, що чоловіки вибирають марку залізного коня, а не його «масть», у той час як жінкам у першу чергу важливий саме колір. Проте, за даними анкетування, проведеного в одному з автосалонів Англії, близько 60 % мужчин зізналися в тому, що колір для них має велике значення. Тоді як 35 % жінок купують авто лише через забарвлення.

Чорне авто

Чорні автомобілі, на думку переважної більшості автовласників, є найбільш практичними. Та спеціалісти впевнені, що це не зовсім так.

По-перше, чорний колір сильно вигорає.

По-друге, навіть незначні потертості й тріщини одразу впадатимуть у вічі, при цьому транспортний засіб втрачає колишній престиж і блиск.

По-третє, навіть незначний шар пилу псуватиме вигляд авто. Тому доведеться виділяти більше часу і грошей на догляд.

Сріблястий і білий

Вм’ятини, подряпини та будь-які, навіть значні, забруднення на такому авто менш помітні.

Також варто знати, що статистика дорожньо-транспортних пригод свідчить про те, що 61 % нещасних випадків відбувається з участю машин темних кольорів. Таким чином, вибравши сріблясту або білу автівку, можна уникнути аварії.

Кольорові автомобілі

Червоний, зелений, синій кольори автомобіля, незважаючи на свою яскравість, не відповідають критеріям практичності й завдадуть чимало клопоту в процесі експлуатації. На них відразу помітні забруднення і незначні пошкодження поверхні.

Однією з особливостей цих відтінків є те, що виникає ефект, ніби червоне авто рухається швидше і перебуває на ближчій відстані, ніж є насправді. Тоді як автомобілі сині та зелені створюють протилежне враження.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Авто
В тему