Поради

Чому, щоб стати успішним, потрібно записувати свої цілі та завдання?

Чому, щоб стати успішним, потрібно записувати свої цілі та завдання?

Ми багато чуємо про важливість постановки завдань, але більшість з нас не мають чітких і вимірюваних цілей для роботи над ними. Наскільки важливі завдання насправді, і, якщо вони так дійсно необхідні, як ми можемо зробити їх ще ефективнішими?

Згідно з дослідженням Гейла Меттьюса з Домініканського Каліфорнійського університету, ті, хто записує свої завдання, доводять до кінця значно більше справ ніж ті, хто не бере на олівець свої цілі і завдання.

Першим кроком створення мети є визначення того, чого ви хочете досягти. Насправді, це дуже весела частина. Вам необхідно мріяти. Чого ви хочете для себе насправді? Як виглядає ваше ідеальне життя?

Не бійтеся мислити масштабно. Виділіть 15 хвилин і запишіть те, що уявили. Звертайте увагу на дрібниці і деталі. Як проходить ваш день? Де ви живете? Постарайтеся задіяти всі свої почуття, щоб отримати максимальний ефект. Що ви бачите, чуєте, відчуваєте, пробуєте і відчуваєте в свій ідеальний день?

Зробіть їх відчутними.

Ваш образ досягнення мети повинен перерости в список конкретних завдань. Якщо у вашому ідеальному світі ви працюєте на себе, то однією з ваших цілей повинно бути створення власної компанії. Встановіть досягаються тимчасові рамки для виконання ваших цілей, а також вимірні параметри, і тоді ви точно будете знати, коли саме їх здійсните.

Встановіть критерії для оцінки.

Більшість наших цілей будуються на маленьких досягненнях, іноді на це повинні піти роки. Розбийте свої цілі на невеликі дієві кроки і встановіть реалістичні часові рамки на кожен з них. Продовжуйте ділити великі завдання на все менші і менші, поки основна мета не почне здаватися менш страшною і недосяжною. Орієнтири чи критерії оцінки - прекрасний спосіб триматися свого шляху. Ви можете порахувати, що рухаєтеся занадто швидко або занадто повільно, ніж очікувалося. Але це не проблема, адже все можна відрегулювати! Адаптуйте свої очікування до часу, тому що інформація накопичується в більшій кількості при досягненні еталона.

Святкуйте ваші успіхи.

Команда Т1 впевнена, що найважливіша частина формування цілей - це святкування успіхів. Як ви будете нагороджувати себе за дотримання критеріїв на вашому шляху? Як ви будете святкувати досягнення ще однієї мети?

Тепер, нарешті, наважтеся стати одним із найуспішніших людей і почніть записувати ваші цілі. Уявіть, чого ви хочете, зверніть це в список вимірних цілей, встановіть критерії оцінки і святкуйте ваші успіхи на своєму шляху.

А ми, команда Т1, будемо Вас тільки у цьому підтримувати!

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Бізнес, Секрети успіху
В тему

Останні матеріали