Поради

Які бізнес-ідеї можна реалізувати з мінімальним капіталом та найбільшим прибутком

Які бізнес-ідеї можна реалізувати з мінімальним капіталом та найбільшим прибутком

Експерти зробили прогнози про те, який вид діяльності буде актуальним в році, що настав, і підкинули топ-5 ідей, які можна реалізувати, володіючи мінімальним капіталом.

Створення ексклюзивних логотипів

Криза на цій галузі практично не позначилася, адже унікальний товар штучного виробництва орієнтований на людей з високою купівельною спроможністю, готових платити за імідж великі гроші. Для організації цього бізнесу не потрібно значних початкових вкладень, досить розробити портфоліо і розмістити його на тематичних ресурсах.

Фірм, які виробляють однаковий продукт, – купа, і щоб вириватися в топ, вони повинні бути впізнаваними. Тому сьогодні йде справжнє полювання на фахівців, які здатні взяти на себе весь процес створення логотипу. Причому виробництво продукції з лого має бути авторським, а не серійним і виконуватися лімітованими партіями за індивідуальним замовленням.

 

Ремонт техніки та автомобілів

Якщо ви вмієте налаштовувати і ремонтувати техніку, то час відкривати свій бізнес. У період спаду економіки та знецінення гривні купівельна спроможність людей знижується, адже велика частина доходів іде на купівлю предметів першої необхідності й оплату комунальних послуг.

Куплена раніше техніка старіє і виходить з ладу, а зменшення сегмента споживчого кредитування і високі відсотки на банківські позики роблять практично неможливим придбання нових приладів і автомобілів. Тому прогнози про затребуваність компаній, які зможуть полагодити техніку, починаючи з тостера і закінчуючи авто, цілком виправдані. А велика кількість високотехнологічного обладнання вимагає фахівців, які розуміються не лише на її технічному стані, а й на програмному забезпеченні.

 

Консалтинг

Коли в економіці криза, навіть невеликі проблеми і позаштатні ситуації стають причиною зниження прибутку, підвищення витрат і згодом можуть призвести до краху бізнесу. Крім того, в період нестабільності клієнти стають вимогливішими, адже обмеженість у коштах змушує вишукувати на ринку найбільш вигідні пропозиції. Саме тому сьогодні успішний бізнес – це гнучкий бізнес, який підлаштовується під постійно мінливі потреби людини.

Гарантія успішної фірми полягає ще і в постійному її розвитку. Але в нинішніх умовах розширювати свою справу вкрай складно, витратно і ризиковано, тому компанії шукають фахівців, які би, глянувши зі сторони, провели актуалізацію справ, виявили «слабкі ланки» і реалізували оптимізацію посад і обов’язків.

Прогнозувати затребуваність фірм, що надають послуги бізнес-консультування, можна на підставі того, що компанії, які ведуть малий та середній бізнес, не будуть набирати в свій штат консультантів-дженералістів, а стануть наймати їх як виконавців конкретного завдання. Утримувати в штаті таких фахівців зараз невигідно, адже штатним співробітникам потрібно платити щомісяця зарплату, а послуги фрілансерів потрібні проектно, тобто з’явилися проблеми в бізнесі – фахівці провели аналіз справ, виявили причину й усунули її.

 

Креативна реклама

Через великий обсяг імпорту, комп’ютеризації та автоматизації виробництва виділитися серед фірм, що надають аналогічні послуги або продають однакові товари, стає все складніше. Саме тому підприємства, щоб не загубитися серед конкурентів, готові платити будь-які гроші фахівцям, які зможуть виділити їхній бренд із загальної маси.

Актуальність цього бізнесу сьогодні викликана ще й тим, що реклама все більше йде в digital-формати і її головне призначення – спонукати потенційного клієнта до негайної дії, тобто він повинен, побачивши рекламу на сайті, клікнути на неї і замовити продукт. А для того щоб посил максимально візуально сприймався, над ним повинні працювати грамотні фахівці – дизайнери, художники, мультиплікатори і музиканти.

 

Дата-саєнтисти

Якщо ви добре розбираєтеся в математиці, статистиці та програмуванні, то варто зайнятися Data Scientist, тобто проводити бізнес-аналіз діяльності компаній. Сьогодні послуг таких фірм потребують компанії, які стоять на роздоріжжі. Фахівці Data Scientist необхідні для виявлення закономірностей роботи компаній, прогнозів їхнього майбутнього і вибору тієї чи іншої стратегії ведення справ.

Прогнози фахівці Data Scientist роблять на основі Big Data, добуваючи величезну кількість різнопланової інформації, поєднуючи її в єдину базу, перетворюючи в зручний формат для аналізу та на підставі отриманих результатів прогнозуючи майбутнє. Сьогодні такі спеціалісти особливо цінуються в банківській справі, фінансових галузях, сфері страхування.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Бізнес
В тему