Поради

Молитва допомогла сестрам знайти добрих чоловіків із Америки та Італії

Молитва допомогла сестрам знайти добрих чоловіків із Америки та Італії

«Мої путі – не ваші путі», – говорить Господь. Людина планує своє життя по-своєму, а в Бога є свій план для кожної людини, і він обов’язково виповниться.

Сестри з глибинки Полісся – Любомля – і гадки не мали, що обидві вийдуть заміж за іноземців і поїдуть далеко від рідної домівки: одна в Америку, а інша – в Італію. Їхня мама Галина Гнатюк живе зі старшою дочкою Наталею та онуком і щороку дожидає зятів-латиноамериканців і онуків: Едіт, Дані і Віталія у гості.

– Чи переживаєте ви за дочок, що так далеко заміж повиходили, та ще й за іноземців? – питаю я в Галини Гнатюк.

– Ні. Душа моя була спокійна. Хто б вони (зяті) не були за національністю, аби добрими чоловіками були. А зяті і справді добрі. Поважають своїх дружин, цінують і люблять, в усьому допомагають, тішаться дітьми. В їхніх сім’ях панують злагода й любов – бо вони живуть за Божими принципами, Господь керує їхнім життям.

Таня нічим не вирізнялась від своїх ровесниць: ходила в школу, допомагала по господарству. Після закінчення школи № 3 в м. Любомлі, вступила в м. Буча, що на Київщині, і закінчила виш із факультету іноземних мов. А ще вона – проектний менеджер. Тому дівчина має дві вищі освіти. Коли закінчила навчання в Бучі, Таню запросили на християнський телеканал «Надія», де пропрацювала 2 роки. А її сестра Люда, яка живе в Італії понад 15 років, вирішила подальшу долю дівчини.

В Італію, в м. Пезаро, з Америки на пасторську роботу приїхав Вільям Овадже, де на той час жила Танина сестра Люда. Він проводив Богослужіння в адвентистській церкві, в яку ходила Люда на зібрання. Приємної зовнішності американець сподобався жінці, і вона вирішила познайомити Вільяма зі своєю сестрою. Вільям думав, що Таня живе в Італії, і охоче погодився. Тоді Люда запросила його до себе в гості, увімкнула Скайп і показала фото сестри, сказавши: «Знайомся – це моя сестра Таня». Українська білява полісяночка з Любомля одразу запала в серце молодому гватемальцю. Це було кохання з першого погляду. Таня дуже добре знає англійську мову – то ж зі спілкуванням не було ніяких проблем. Він їй теж дуже сподобався: смаглява шкіра, чорний чуб – красень та й годі. Всі думки Вільяма були зайняті лише Танею. Спілкувалися вони Скайпом 1,5 року. Велика відстань між закоханими не стала на заваді.

Вільям молився і просив у Господа поради. Бог дав відповідь на його молитву: Таня має бути йому за дружину. Спілкуючись Скайпом, Вільям освідчився Тані в коханні. Згодом обоє домовились про зустріч. І Таня Гнатюк їде до сестри в гості, щоб ближче познайомитись зі своїм коханим. Всього 2 рази молоді закохані зустрічалися в Італії, а на третій раз Вільям приїхав в Україну, в м. Любомль, щоб ближче познайомитись з батьками і запропонувати дівчині руку і серце. Таня сказала, що подумає, а в душі думала: «Це моя доля». Вона теж молилась Богу, Який дав відповідь на її молитву. Мама спокійно прийняла вибір дочки, і не було жодних заперечень, бо вже на той час у них був зять-іноземець – це чоловік Люди – Даніель, латиноамериканець.

Весілля в Тані і Вільяма було 2 рази. Перший раз – в Гватемалі, де вони й провели медовий місяць, а другий раз – у Києві. У Гватемалі Таня на весілля одягала національний костюм, а в Україні – біле плаття.

Родина Вільяма дуже добре прийняла українську невістку у свою сім’ю. Гватемальці живуть дуже бідно, але Бог помагає їхній сім’ї вижити. У Вільяма є 1 сестра і 3 брати, мама працює кухарем, сім’я віруюча. Дуже подобається Вільяму українська кухня, особливо червоний борщ, голубці, деруни і вареники. А ще – баня-парильня, бо у них такого нема. А ще, коли Таня показала Вільяму пам’ятник Т. Г. Шевченку, то чоловік думав, що це відомий український футболіст Шевченко. Вийшло трохи смішно, бо надто старий той «футболіст».

Таня і Вільям зараз проживають в Америці і виховують синочка Віталія. А коли трохи раніше жили в Італії, то мама Вільяма приїжджала до них у гості. Таня ніколи не забуває про Україну. Коли від’їжджає від мами в Америку, то обов’язково везе щось з собою на згадку: вишиванки, макітри, мед, бублики, глиняний посуд, скатертину, вівсянку – щоб усе нагадувало рідне Полісся, Волинь.

Танина сестра Люда живе в Італії, має двоє діток: Едіт і Дані. Чоловік – перуанець Даніель Хіменес. Дуже добрий, допомагає дружині. Колись обоє приїхали на заробітки в Італію і там залишились жити, створивши сім’ю. І живуть уже 17 років. Житло винаймають, садять свій город.

Обидва зяті, Вільям Овадже і Даніель Хіменес, своєю батьківщиною вважають Україну, звідки родом їхні дружини. Мають бажання жити в Україні.

А поки що Галина Гнатюк щороку їздить в Італію до Людиної сім’ї, щоб побавити онуків і чимось допомогти доньці. А також з нетерпінням чекає, коли обидві дочки з сім’ями зберуться за одним столом у батьківській хаті, на рідній Волині.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему