Люди

Боронив Маріуполь: ковельчанина посмертно нагородили орденом

Боронив Маріуполь: ковельчанина посмертно нагородили орденом

Героя з Ковельщини Михайла Волошука посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Про це повідомили у Ковельській районній військовій адміністрації.

Указом Президента України від №338/2023 «Про відзначення державними нагородами України», за особисту мужність і самовідданість, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане і бездоганне служіння Українському народові нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) солдата Волошука Михайла Богдановича.

14 листопада 2023 року, в приміщенні Ковельської районної військової адміністрації нагороду матері захисника України - Світлані вручили начальник Ковельської районної військової адміністрації спільно з командиром військової частини «Національної гвардії України» м. Луцьк.

Начальник військової адміністрації подякувала рідним захисника за виховання сина, Героя, який є прикладом і гордістю для всієї України.

Зі зворушливою промовою, сповненою скорботи, материнської любові і гордості за сина – гідного захисника України, до присутніх звернулась мама Світлана Олександрівна.

Довідково.
Михайло Волошук загинув 1 травня 2022 року. 19 листопада, йому минуло б 22 роки. Але війна залишила його назавжди 20-річним.
Михайло навчався в ліцеї №7 Ковеля, який закінчив 2017 року. А пізніше здобував спеціальність у навчальному закладі «Ковельський центр професійно-технічної освіти». Ще підлітком відчув потяг до військової справи. Цей шлях брав початок і з глибокого знання історії, і через заняття в спортивному клубі рукопашу «Гопак», і через волонтерство в ГО «Ватра».

Влітку 2020 року хлопець долучився до одного з найкращих підрозділів України - полку «Азов». Увійшов до двадцятки його найкращих бійців, отримавши свій омріяний шеврон особисто від командира Дениса Прокопенка. Подальша служба Михайла проходила в окремому загоні спеціального призначення, де був гранатометником (оператор-навідник). Під час повномасштабного вторгнення, боронив Маріуполь у лавах ОЗСП «Азов».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: ковель, маріуполь, війна з Росією
В тему

Останні матеріали