13 Квітня 2018
Новини

3 голи за 247 секунд: новий рекорд Ліги Європи УЄФА

Новий рекорд Ліги Європи УЄФА встановив австрійський футбольний клуб «Зальцбург» у матчі чвертьфіналу турніру.

Поєдинок «Зальцбург» (Австрія) – «Лаціо» (Італія), який відбувся 12 квітня, завершився з рахунком 4:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Голи забили Мунас Даббур (56 хв.), Амаду Хайдара (72 хв.), Хі Чан Хван (74 хв.), Штефан Лайнер (76 хв.) – Чіро Іммобіле (55 хв.).

Уперше за історію турніру футболісти забили три голи протягом 247 секунд – продовж 72–76 хвилин матчу.

Загалом за підсумками повторних матчів чвертьфіналу ліги далі в турнірі братимуть участь «Зальцбург», «Арсенал» (Англія), «Марсель» (Франція) та «Атлетико» (Іспанія).

Жеребкування півфіналу пройде 13 квітня, а самі матчі відбудуться 26 квітня та 3 травня. Фінал заплановано на 16 травня в Ліоні (Франція).

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.