30 Листопада 2017
Новини

Молода вчителька повісилася після кількох самогубств підлітків

Молода вчителька повісилася після кількох самогубств підлітків

Страшна трагедія вже декілька місяців не дає спокійно жити мешканцям села Погребище Вінницької області. Нещодавно там сталася серія самогубств підлітків, а зараз повісилася 22-річна вчителька, яка щойно вийшла заміж. Про це пишуть українські ЗМІ.

Менше ніж за місяць у селі сталося одразу три самогубства підлітків. Тоді місцеві жителі не випускали дітей з дому, вважаючи, що все це – прояви диявола. Цього разу акт суїциду вчинила 22-річна Віта Воловикова, яка працювала вчителькою. Дівчина зовсім недавно вийшла заміж за місцевого чоловіка, який є рідним дядьком третьої жертви серії дитячих самогубств.

Молода вчителька дуже хотіла створити сім’ю та народити дитину. У вересні вона завагітніла, але плід завмер. Це могло підірвати її психологічний стан. Останнім часом вона перебувала в депресії. Ймовірно, ці фактори й спричинили самогубство, пишуть ЗМІ.

Вчительку знайшли мертвою у гаражі, і біля неї було дві записки. В одній вона просила пробачення за це своє фатальне рішення, у другій – не звинувачувати нікого в її смерті. Жодних ознак насильства на тілі не виявлено. Відкрито кримінальне провадження за фактом умисного вбивства із позначкою «самогубство».

Нагадаємо, саме в цьому селі менше ніж за місяць сталось одразу три самогубства підлітків. Хлопці наклали на себе руки без абсолютно видимих на те причин. Селяни схильні вірити, що це прояви темних сил, а окремі кажуть, що це вплив якоїсь секти.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему