Якою все-таки буде погода: думки народного синоптика і Гідрометцентру розділилися
![Якою все-таки буде погода: думки народного синоптика і Гідрометцентру розділилися](https://t1.ua/photos/articles/2017/11/9669_1_1097.jpg)
Народний синоптик заперечив Гідрометцентру: грудень принесе сильні морози.
Літо-2017 продемонструвало українцям безліч погодних сюрпризів: усього за кілька днів температура повітря коливалася від максимальної спеки до легких заморозків. Тому важко спрогнозувати, якою саме буде зима.
Чого чекати від зимового сезону і чи можливі нові погодні аномалії, розбирався «Апостроф».
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
За словами завідувача відділу синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту Віри Балабух, цього року на нашу країну взагалі чекає несувора зима.
«Якщо подивитися на дані світових прогностичних центрів, то за всіма прогнозами, а ця тенденція зберігається протягом останнього періоду, на території України очікується тепла зима. Температура повітря буде на 2-3 градуси вище від норми», – сказала синоптик.
Натомість народний синоптик Леонід Горбань прогнозує морозний грудень.
«У перших числах грудня на українців уже чекають легкі морози: нічні 3-4 градуси нижче нуля, вдень близько нуля. Так буде тривати до 4 грудня. З 4 по 7 грудня очікується відлига – 2-3 градуси тепла. З 10 по 22 грудня знову будуть морози, але на нас чекають «гойдалки». А із 10 по 15 грудня очікується 3-5 градусів нижче нуля. Вже до 16-17 грудня прийдуть сильніші морози: мінус 11-16 градусів. З 23 по 26 грудня знову передбачається відлига, але з 28-го числа повернуться морози, хоч і не дуже сильні – мінус 3-6 градусів», – резюмував Горбань.
Окрім того, народний синоптик спрогнозував і погоду на Новий рік. «Під Новий рік на нас чекає 5-7 градусів морозу. Що стосується опадів, то сніг очікується 2–3 грудня, потім з 14 по 17 і 27-28 грудня. Є надія, що Новий рік буде з легкими морозами і снігом», – сказав Горбань.
Отже, сподіватимемося, що зима буде сніжною і з морозцем, щоб і болячок було менше, і білосніжна романтика різдвяно-новорічних свят радувала кожного.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.