29 Листопада 2017
Новини

Президент Польщі приїде наприкінці року

Президент Польщі приїде наприкінці року

Візит президента Польщі Анджея Дуди в Україну очікується вже в грудні.

Українська сторона готується до візиту президента Польщі Анджея Дуди в грудні й розраховує залагодити ситуацію у двосторонніх відносинах. Про це повідомив заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв, передає Ukr.Media.

«Ми зараз готуємо візит президента Польщі в Україну, який, як я сподіваюся, відбудеться в грудні. Я думаю, ми знайдемо спільну мову і як залагодити наше історичне минуле», – сказав він. Єлісєєв також упевнений, що непроста ситуація у двосторонніх відносинах буде залагоджена.

Крім того, він висловив надію на те, що польська сторона працюватиме над оптимізацією списку осіб, яким заборонений в’їзд на територію Польщі.

«Я сподіваюся, що польська сторона буде активніше працювати над оптимізацією так званих «чорних списків», над їх скороченням... Зараз ми працюємо над вирішенням питання нашого громадянина Шеремета (йдеться про заборону в’їзду в Польщу секретарю Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій Святославу Шеремету. – Ред.), ми поставили питання про те, що не повинен бути заборонений в’їзд на територію Шенгенської зони та Польщі», – розповів К. Єлісєєв.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко і Анджей Дуда в телефонній розмові обговорили майбутній робочий візит польського президента до Харкова в грудні поточного року.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали