28 Листопада 2017
Новини

Один з банків вимагає від фірм Коломойського понад 50 мільярдів гривень

Один з банків вимагає від фірм Коломойського понад 50 мільярдів гривень

У вересні-листопаді державна фінансова структура «Приватбанк» відновила подання позовів до компаній, які, за даними правоохоронних органів, стали великими боржниками банку під час реструктуризації та приватизації. Про це повідомляє Finbalance.

Йдеться про борги у розмірі 127 мільярдів гривень, що були взяті «старими компаніями», а самі кошти переведені в нові фірми, які пов’язані з бізнесменом Ігорем Коломойським.

Відповідні процеси розпочалися в різних регіональних судах, зокрема, у Дніпропетровській, Харківській, Київській, Кіровоградській, Житомирській, Хмельницькій, Рівненській областях.

Конкретно за позовами «Приватбанку» були розпочаті такі судові справи: про стягнення 5,68 млрд грн заборгованості з ТОВ «Сантех Майстер»; 5,5 млрд грн – з ТОВ «Тріумф 15»; 5,24 млрд грн – з ТОВ «Боранд Трейд»; 5,16 млрд грн – з ТОВ «Бізнеспром Інвест»; 5,16 млрд грн – з ТОВ «Пром Гарант Плюс»; 5,1 млрд грн – з ТОВ «Агротрейд ЛТД»; 5 млрд грн – з ТОВ «Хромія»; 4,6 млрд грн – з ТОВ «Денвер-Оіл»; 4,14 млрд грн – з ТОВ «Гастелло Груп»; 3,85 млрд грн – з ТОВ «Дрім-Компані»; 2,8 млрд грн – з ТОВ «Ніон Інвест Груп»; 738 млн грн – з ТОВ «Арнад Груп» та інші.

Всього від структур, які пов’язані з групою «Приват», фінансова установа вимагає більше 50 мільярдів гривень.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему