24 Листопада 2017
Новини

Перше посвідчення водіям видаватимуть лише на 2 роки

Перше посвідчення водіям видаватимуть лише на 2 роки

Кабмін встановив нові правила видачі першого посвідчення водіям-початківцям.

Кабінет Міністрів України встановив видачу першого посвідчення водіям терміном на два роки з обміном на постійне за умови здійснення не більш як двох порушень. Пише finance.ua.

Згідно з постановою № 885, водійське посвідчення, видане особі вперше, дійсне протягом двох років з дня його видачі з обмеженим правом керування транспортним засобом, під яким мають на увазі заборону перевищувати швидкість у 70 км/год.

Обмін посвідчення водія, виданого особі вперше, після закінчення терміну його дії проводиться без складання іспитів за умови здійснення не більше ніж двох адміністративних правопорушень у сфері дорожнього руху. В разі вчинення особою протягом двох років з дня видачі першого водійського посвідчення трьох і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху обмін такого посвідчення здійснюється зі складанням теоретичного і практичного іспитів.

Повернення першого посвідчення водія особам, які позбавлені права на керування транспортними засобами, не здійснюється. Відновлення права на керування транспортними засобами в такому випадку відбувається шляхом отримання нового водійського посвідчення, яке вважається виданим вперше після проходження позачергового медичного огляду, підготовки відповідно до планів і програм та після складання іспитів.

При обміні водійського посвідчення, отриманого вперше, до закінчення терміну його дії особі видається нове посвідчення, яке вважається виданим уперше із зазначенням терміну дії посвідчення, яке підлягає обміну. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему

Останні матеріали