23 Листопада 2017
Новини

Росіяни звинувачуть «український слід» у неможливості будування атомних субмарин

Росіяни звинувачуть «український слід» у неможливості будування атомних субмарин

Буквально днями відбулася пафосна церемонія виводу з елінгу атомного підводного крейсера 4-го покоління «Князь Володимир», покликана продемонструвати міць і бурління життя в підводному флоті РФ. Однак насправді російський підводний флот найближчими роками може опинитися в дуже складній ситуації, оскільки його поповнення атомними субмаринами перебуває під великим сумнівом.

Річ у тому, що на заводі «Червоний Жовтень», який виконує держоборонзамовлення з постачання восьми корпусів для реакторів АПЛ для підводного флоту Російської Федерації станом на сьогодні готові тільки три... А здача замовлення планувалася на травень 2018 року.

Крім того, із заводу масово звільняють співробітників, зарплату не тільки затримують, але і знижують, а задіяне у виготовленні спецсталі обладнання вивозять.

Варто відзначити, що «Червоний Жовтень» бере участь не тільки в забезпеченні спеціальними виробами флоту РФ, але і виготовляє артилерійські снаряди і стволи для танків.

А тепер хочете саму родзинку цієї історії? У бідах підприємства звинувачують не стільки головного акціонера Дмитра Герасименка, скільки його матір Світлану, яка є громадянкою України та проживає в Дніпрі. На думку російської сторони, саме вона насаджує своєму синові крамольні думки і той саботує держоборонзамовлення та знищує підприємство як таке.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали