22 Листопада 2017
Новини

10 красивих слов’янських імен, про які ми забули

10 красивих слов’янських імен, про які ми забули

Мода на імена міняється через кожні декілька років. Нині молоді батьки дають своїм малюкам імена, які досить популярні у Західній Європі. Проте на вітчизняних просторах також є багато слов’янських імен, які своїми мелодійністю та прихованим змістом зачарують вас.

Жіночі імена

Велена

Ім’я Велена означає «та, що повеліває». Дівчинка з таким ім’ям відчуває потребу домінувати. Але ця риса відмінно компенсується мрійливим і загадковим характером. У радянські часи було досить поширене ім’я Віліна, утворене за допомогою абревіації «Володимир Ілліч Ленін». Дитину називають Віля, Лена.

Дар’яна

Це старослов’янський варіант імені Дарина. З одного боку, воно походить від слова «дар», а з іншого – означає «переможниця». У неї злегка неспокійний характер, але при цьому Дар’яна весела, життєлюбна і завжди добивається свого.

Злата

На думку істориків, воно походить від імені Голда, що також означає «золото». Дівчинка з таким ім’ям буде щасливою, любить подобатися всім і вміє бути привабливою в очах протилежної статі.

Лада

У цього імені є різні значення: «мила», «дружина». До того ж воно перегукується з іменем слов’янської богині любові та краси. Лада – мила, поступлива дівчина, яка, подорослішавши, стає прекрасною дружиною і матір’ю.

Мілоліка

Це ім’я природженої красуні, артистичної та чарівної, «милої лицем і душею». Вона вразлива та доброзичлива, але нетерпима до будь-якої несправедливості.

Чоловічі імена

Сбислав

Сбислав – це той, хто добивається слави. Будучи непосидючим у дитинстві, хлопчик із цим ім’ям практично не змінюється з віком: усе так же він цінує свободу і схильний до зміни місць.

Ігор

Ім’я Ігор означає зі старослов’янської «той, що світить» або «палаючий». Цей хлопчик росте честолюбним і прагне до перемоги. Це князівське ім’я принесе велике щастя власнику.

Волододар

Волододар – «дарує себе світу». Сьогодні це ім’я менш популярне, ніж, скажімо, 30 років тому. Власник цього імені оточує себе розумними, вірними та відданими людьми. Для нього дуже важлива думка оточення. Проте, що би не сказали близькі, Волододар керується лише справедливістю.

Болеслав

Ім’я Болеслав означає «велика слава». Його носій – дуже жертовна людина. Йому завжди потрібно, щоб було, заради кого жити, до чиїх ніг кинути весь світ.

Божемир

Хлопчик з таким іменем виростає справжнім чоловіком. Власник цього імені здатний переносити свою свідомість у світ богів. Він відкритий, знаходить хороших людей і легко контактує з ними. 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему