21 Листопада 2017
Новини

Під Луцьком нова дорога розсипається

Під Луцьком нова дорога  розсипається

Дорогу, яку нещодавно зробили в Прилуцькому, виявилася бракованою. Мало того, що біля дворів будинків працівники залишили купи землі, то ще й сам автошлях, який тільки-но проклали, вже почав розсипатися.

Про це повідомляють «Волинські новини».

Мешканці вулиці Богуна вже дуже побоюються приходу зими через нову дорогу. Місцеві жителі стверджують, що співробітники будівельної компанії робили її з розрахунком «для села і така піде».

Нещодавно покладений асфальт уже покрився тріщинами і розсипається просто на очах. Також працівники фірми залишили бордюр на перехресті, яке веде на вулицю, і насипали купи землі біля будинків тутешніх жителів. Після ремонту автошляху дитячий майданчик постійно в грязюці, скаржаться люди.

В громаді заявили, що вже направили відповідний лист про проблеми до Луцької міської ради з проханням, щоб вона проконтролювала виконання робіт у Прилуцькому. Люди кажуть, що депутати сільської ради навіть не знають, хто саме проводить ремонт, тому на них надії немає. Місцеві жаліються, що влада на місцях повинна знати, що відбувається у неї під носом, а замість цього ніхто нічого не говорить.

«Арчибасова (Валентин Арчибасов – голова Прилуцького. – Ред.) або хтось кришує, або хтось тисне на нього. У лікарню наші діти йдуть до Луцька, до школи та садочків також туди. А він каже, що податки у міський бюджет платити не буде», – заявив місцевий житель.

Журналістам вдалося з’ясувати, що дорожні роботи в Прилуцькому виконує підприємство ПП «Ространс», а тендер на проведення робіт компанія виграла через систему «ProZorro». За документами вдалося дізнатися, що це підприємство пропонувало найвищу ціну за виконання робіт. Замовником виступала сільська рада Прилуцького, яка і повинна була проконтролювати нормальне виконання роботи.

Тим часом сільський голова заявив, що він не знає про ситуацію, яка склалася на вулиці Богуна. Він зазначив, що кілька разів проїжджав по цій вулиці, проте не виходив їз автомобіля і не придивлявся до якості виконання робіт. Арчибасов додав, що для проведення оцінки необхідно викликати спеціальну комісію, але коли це буде зроблено, наразі невідомо.

У підсумку виходить, що дорога вкрай низької якості є, а відповідати за це нікому. Тутешні мешканці розповіли, що фірма, яка виконувала роботи, пропонувала за 700 гривень кожному жителю зробити заїзд у двір, але ті, хто не заплатив, отримали бордюр біля воріт.

Про об’єднання з Луцьком у Прилуцькому не говорить тільки ледачий. Цією темою спекулюють. Мовляв, перед містом стоять вимоги, і дорога серед них.

На такі заяви у Луцькій міській раді реагують з подивом і пояснюють, що об’єднання – взаємовигідний процес. І є не вимоги, а спільні проекти. Та додають, що ремонт дороги було виконано на умовах співфінансування і з міського бюджету на неї фактично дали гроші, які вже конкретній фірмі спрямувала саме сільська рада. Зауважимо, таким підходом у Луцькій міськраді шоковані, адже два мільйони з міської казни спрямували на дорогу в Прилуцькому, натомість ці кошти виявилися просто викинутими на вітер. 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему