На Хмельниччині десятирічний хлопчик загинув унаслідок вибуху гранати. Його 45-річна мати отримала травми й наразі перебуває в лікарні.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Хмельницькій області, передає УП. Життя.
Трагедія трапилася близько 21:45 22 лютого в селі Мала Кужелівка Дунаєвецької громади. Хлопчик разом із мамою перебував в одній із кімнат будинку. За попередньою інформацією, він грався гранатою, яка вибухнула.
На місце події одразу прибули лікарі швидкої допомоги, слідчо-оперативна група поліції, криміналісти, вибухотехніки та кінолог. Медики намагалися реанімувати хлопчика, але він отримав несумісні з життям травми.
Жінку госпіталізували до травматологічного відділення.
Окрім того, правоохоронці обстежили будинок та прилеглу територію на наявність небезпечних предметів і вилучили рештки гранати для проведення експертизи.
Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю) та частиною 2 пунктом 2 статті 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство малолітньої дитини). Розслідування триває.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.







