20 Листопада 2017
Новини

Вирок для трьох мешканців Донеччини, які вчинили злочини на Волині – незмінний

Вирок  для трьох мешканців Донеччини, які вчинили злочини на Волині – незмінний

Апеляційний суд Рівненської області, дослухавшись до доводів волинських прокурорів, залишив у силі вирок Ківерцівського районного суду.

Згідно з ним трьох уродженців міста Маріуполь Донецької області засуджено за вчинення злочинів на Ковельщині. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Нагадаємо, навесні 2015 року двоє неодноразово судимих (один – навіть за вбивство) братів з Донбасу, прихопивши свого раніше не судимого друга, завітали на Волинь, аби покарати ковельчанина, який нібито заборгував їм гроші. Чоловік, пообіцявши пригнати автомобіль з-за кордону, цього не зробив, чим дуже образив замовників, тож повинен був заплатити за це 50 тисяч доларів США.

Налякавши батьків «боржника», гості заїхали ще і до його друга, силою заштовхали в своє авто, вивезли за місто та кілька годин погрозами і побоями переконували розповісти про місце перебування товариша. Звісно, той погодився показати дачу, на якій переховувався друг.

Завітавши на дачу, непрохані гості взялися переконувати «боржника» віддати їм гроші. Аргументами на користь цього теж стали погрози та побої. Розходившись, візитери відібрали у своєї жертви ключі й документи на автомобіль і банківські картки, заштовхали в його ж авто, аби їхати по гроші задля повернення боргу.

Друга ж потерпілого залишили на дачі під охороною одного з братів. Визволили його правоохоронці, які затримали й усіх інших учасників подій.

Визнавши зловмисників винними у незаконному викраденні та позбавленні волі людини, вимаганні, грабежі та незаконному заволодінні автомобілем (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 189, ч. 2 ст. 186, ч. 2 ст. 289 КК України), суд першої інстанції призначив старшому з братів покарання у вигляді 6 років та 6 місяців позбавлення волі, молодшому – 5 років позбавлення волі.

У них обох також конфісковано половину належного їм майна. Несудимому раніше їхньому товаришеві суд призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі встановленням трирічного іспитового строку.

Не погодившись із таким покаранням, обвинувачені оскаржували його в апеляційному порядку та просили звільнити їх за амністією, проте апеляційний суд залишив вирок суду першої інстанції в силі.

 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему