17 Листопада 2017
Новини

У Луцьку - новий інкубатор для новонароджених та недоношених немовлят

У Луцьку - новий інкубатор для новонароджених та недоношених немовлят

Обладнання для новонароджених та недоношених немовлят вартістю 474 тисячі гривень придбали на відкритих торгах за кошти міського бюджету.

Сьогодні  нове обладнання  презентували у Луцькому клінічному пологовому будинку. Сучасний інкубатор японського виробництва оснащений спеціальним монітором, датчиками контролю температури шкіри малюка та системою контролю температури й вологості всередині інкубатора.

Ознайомитися із роботою нового обладнання прибули радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук, поінформували у відділі інформаційної роботи міської ради.

До речі, у відділенні інтенсивної терапії новонароджених це уже восьмий інкубатор, розроблений за новітніми технологіями, 2017-го року випуску. Але зважаючи на те, що до Луцького клінічного пологового будинку приїздять народжувати жінки з усієї області та України, потреба у поповненні подібною апаратурою все ж залишається.

Минулого року за допомогою інкубаторів вдалося зберегти життя 433-м малюкам, а за 9 місяців 2017-го року врятовано 292-х немовлят, розповів завідувач відділенням Віталій Богданович.

Позитивно оцінив роботу нового обладнання Ігор Поліщук. За його словами, 2017-й рік був дуже результативним для медичної галузі міста Луцька, адже протягом року для багатьох медзакладів було придбано нову сучасну медичну апаратуру, проведено капітальні ремонти приміщень.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему