15 Листопада 2017
Новини

Mozilla випустила швидкий браузер Firefox Quantum

Mozilla випустила швидкий браузер Firefox Quantum

Компанія Mozilla випустила нову версію десктопного браузера Firefox під номером 57, який отримав назву Firefox Quantum – повідомляє igromania.ru.

Програма побудована на базі движка Stylo, що представляє собою перероблений CSS, і, за заявою розробника, працює у два рази швидше, ніж Firefox шестимісячної давності.

Mozilla називає Firefox Quantum найзначущішим оновленням свого браузера з моменту виходу першої версії Firefox. Представники компанії стверджують, що Firefox Quantum використовує при роботі на 30% менше оперативної пам'яті, ніж Google Chrome, а вбудована функція блокування спливаючих вікон та скриптів може прискорити завантаження сторінок на 44%.

Браузер отримав інтерфейс Photon, оптимізований для сенсорних дисплеїв та екранів із високою роздільною здатністю. За заявою розробника, програма вміє ефективно працювати з великою кількістю відкритих сторінок, віддаючи найвищий пріоритет вкладці, що використовується, і менший – фоновим.

За оцінкою NetMarketShare, зараз частка Firefox серед десктопних браузерів становить 13,1%. Лідером вже довгий час залишається Google Chrome, який вибирають 59,8% інтернет-користувачів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему

Останні матеріали