15 Листопада 2017
Новини

Джонні Депп залишився без житла через борги

Джонні Депп залишився без житла через борги

Улюбленець мільйонів, актор Джонні Депп розпродав усі свої пентхауси, щоб погасити борги.

Актор нещодавно розпрощався зі своєю останньою квартирою у Лос-Анджелесі. Як повідомляє ТСН, причиною всьому є великі фінансові труднощі. Актор примудрився прогуляти усе своє багатомільйонне майно і опинився на грані повного банкрутства.

За даними інсайдерів, колись актор придбав яхту, за яку заплатив близько 18 мільйонів доларів. А на прохання менеджерів жити трохи скромніше Джонні тільки вилаявся. Не скупився він ні на гулянки, ні на дорогі вина та інші предмети розкоші.

Але зараз, щоб залатати фінансову діру, вні продав усі свої будинки, розташовані в різних країнах. А головна причина, яка штовхнула Джонні на такий крок – можлива постанова суду про необхідність оплати колишнім менеджерам актора близько п’яти мільйонів доларів. Побоюючись остаточного розорення через своїх колишніх співробітників, Депп вирішив продати майно й приберегти гроші для себе.

Повідомляється, що за продаж нерухомості Джонні вже отримав понад 10 мільйонів доларів. А за  останню з п'яти розкішних квартир  вторгував ще півтора мільйони.

До речі, новий власник пентхаусу Джонні Деппа здає його в оренду. Нині кожен може пожити в помешканні Деппа, сплативши в місяць близько п’яти з половиною тисяч доларів.

Площа колишньої квартири Джонні Деппа – близько 170 квадратних метрів, у ній дві ванні кімнати, простора вітальня з високою стелею та оригінальні настінні розписи з вкрапленнями мармуру.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему