В афілійованих структурах Національної служби здоров′я Національна поліція та прокуратура 14 липня проводили обшуки.
Про це повідомив співрозмовник УП в правоохоронних органах.
За словами джерела, йдеться про компанії, які є надавачами медичних послуг за кошти, розпорядником яких є Міністерство охорони здоров′я України.
Під час розслідування правоохоронці виявили схему заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах «під прикриттям безпосередньо керівництва МОЗ», яка діяла в 2024-25 роках (кримінальне провадження відкрито на початку 2025 року, – ред).
Йдеться про десятки мільйонів гривень бюджетних коштів, додав співрозмовник УП.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На майданчику Хмельницької АЕС — слідчі дії
Сьогодні, 12:56
Секонд-хенд мережу «дробили» через 530 ФОПів: БЕБ викрило схему ухилення від сплати понад 38 млн грн податків
19 Травня 2026
У Верховному Суді - обшуки
19 Травня 2026
У КНУКіМ та Київському університеті культури - обшуки
7 Травня 2026
Незаконне збагачення та недостовірне декларування посадовців ТЦК: Нацполіція провела відпрацювання по всій країні
4 Травня 2026
Фіктивні вчителі й «бронювання»: на Волині поліція викрила злочинну схему в одному з ліцеїв
4 Травня 2026
У брата Ігоря Поліщука та в школі №15 - обшуки
1 Травня 2026
Реклама







