8 Листопада 2017
Новини

Ще 100 млн грн на «теплі кредити» цьогоріч?

Ще 100 млн грн на «теплі кредити» цьогоріч?

Сьогодні на засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана вирішено збільшити фінансування програми «теплих кредитів» у 2017 році на 100 млн грн відповідно до внесених змін у Державний бюджет України на поточний рік. Про це йдеться на сайті Кабміну.

Відповідний проект рішення Уряду розроблено агентством  Держенергоефективності, зважаючи на надзвичайно високу затребуваність програми у суспільстві.

«Щоб задовольнити всезростаючий попит населення на державну підтримку при утепленні, впродовж року ми боролися за виділення додаткового фінансування. Як результат, ще влітку вдалося спрямувати 300 млн грн на програму, а цього разу – додаємо ще 100 млн гривень. Ці кошти буде направлено на компенсації фізичним особам, які утеплили індивідуальне житло за програмою», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Також рішенням Уряду вперше за час дії програми її продовжено відразу на три роки – 2018 – 2020 роки.
 
Довідково:
Загалом за весь час дії програми понад 360 тис. сімей залучили до «теплих кредитів» та інвестували в утеплення власного житла майже 5,3 млрд гривень. Держава, у свою чергу, відшкодувала населенню та ОСББ близько 1,8 млрд гривень.
 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему