8 Листопада 2017
Новини

Чи перевірятимуть півмільйонний виграш Ляшка?

Чи перевірятимуть півмільйонний виграш Ляшка?

Декларацію Олега Ляшка, в якій він з-поміж іншого вказав і фантастичний лотерейний виграш, не будуть перевіряти до настання Нового року.

Лотерейний виграш сумою 571 тисячу гривень нардепа і лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка нацагентство з попередження корупції перевірить тільки в 2018 році під час перевірки декларацій за 2017-й рік. Про це йдеться у відповіді НАПКА на запит «Української правди» http://www.pravda.com.ua

У документі зазначено, що лотерейний виграш Ляшка, який перевищує 50 прожиткових мінімумів, згідно із законом, буде перевірено в ході повної щорічної перевірки декларацій 2017 року.

«Разом з тим, з огляду на обмеження, встановлені статтею 23 Закону щодо отримання подарунків відповідно до статей 251, 255 кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 12 – 13 Закону Національне агентство проводить збір фактичних даних, на основі яких буде встановлено наявність або відсутність адміністративного правопорушення , пов'язаного з корупцією», – сказано у відповіді НАПКА.

Як повідомлялось в українських ЗМІ, Ляшко виграв в лотерею понад півмільйона гривень. Зокрема, нардеп задекларував три виграші: 283 560, 153 485 і 134 000 гривень. Також Ляшко після виграшу в лотерею додав до декларації ще відсотки в банку.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему