8 Листопада 2017
Новини

Чому тисячі українських медиків можуть залишитися без роботи?

Чому тисячі українських медиків можуть залишитися без роботи?

Внаслідок непрофесійних рішень посадовців Міністерства охорони здоров’я (МОЗ), десятки тисяч українських медиків можуть залишитися без роботи. Про це під час виступу у ВР заявив член комітету ВРУ з питань охорони здоров'я Ігор Шурма, інформує  УНН.

За словами Шурми, рішенням МОЗу Міністерство економічного розвитку і торгівлі скасувало посаду «фельдшера з медицини невідкладних станів» і замість неї вводиться посада «парамедик». Оскільки посади фельдшера більше не існує, то з листопада має починатися процес скорочення працівників та їхнього звільнення. При цьому Шурма заявив, в Україні не існує спеціальності парамедик, як і навчальної бази для цього.

«Наказ МОЗ суперечить здоровому глузду... Ми маємо непрофесійні рішення, які приймають посадові особи, вони призводять до того, що десятки тисяч медичних працівників дуже швидко залишаться без роботи», – заявив Шурма.

Відтак, він закликав Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернути увагу на ситуацію, що склалася та вжити заходів щодо її вирішення.

Нагадаємо, 19 жовтня Рада ухвалила медичну реформу.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему